Black Panther (2018)

80% - komentář 20ti slovy: Svěží kombinace starodavného města, vyspělé technologie, povedených akčních scén s výbornou africkou hudbou! Škoda příběhu založeného na tahanici o trůn.

Sherlock Koumes (2018)

40% - komentář 20ti slovy: Pohádka jako "detektivka", kde se hledají "nesmyslné" vodítka? Celkem makačka udržet pozornost. Všechno bylo takové ospalé, bez náboje a humoru.

Nit z přízraků (2017)

25% - komentář 20ti slovy: Chlap s debilní náladou navrhuje šaty a ženská si chce taky dupnout, tak uvaří hřiby. 2 hodiny o hovně!!! Režie a herci ušli.

Thor: Ragnarok (2017)

65% - komentář 20ti slovy: Příběhově jednoduché...z bodu A do bodu B a mezitím pár bitek. Co to ale vynahrazuje, tak hlášky, humor a celková zábava.

Vezmeš si mě, kámo? (2017)

60% - komentář 20ti slovy: Sice nijak originální, ale pohodová a svěží komedie, ikdyž smíchy se válet nebudete. Pár scének zábavných a hlavně tohle duo k sobě sedí.

Professor Marston & the Wonder Women (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Netušil jsem, že za WW je autobiografický příběh, plný feminismu, sexu a "úchylek". Zajímavé, profesorovi závidím, ale jinak takový "obyčejný" film.

Rudá volavka (2018)

45% - komentář 20ti slovy: Špionážní film, kde se "nic" neděje, s jakože "wau" koncem. Více mě bavila výcviková část a intriky, než hlavní dějová linka.

To (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Stejné jako původní film, taky se mi nelíbil. Na efekt strašidelné, ale hrozně chaotické a nesmyslně náhodné lekačky. Závěr jsem už prozíval.

Blok 99 (2017)

65% - komentář 20ti slovy: Zbytečně až moc pomalé a natahované, ikdyž díky tomu se tvořila "depresivní" atmosféra s podporou drsných scén. Vince překvapil! Škoda té délky.

Roman J. Israel, Esq. (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Právnické drama bez soudů a případů, prázdný příběh a vše do ztracena. Zajímavý byl pouze "celkový" osobní život a Denzel výborný.