Alibi na klíč (2017)

60% - komentář 20ti slovy: Podle námětu jsem čekal tedy větší nářez. Pár vtipných scén se našlo, ale zbytek obyčejná "vztahová komedie". Dost nevyvážené, škoda.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018)

25% - komentář 20ti slovy: O víkendu jsem viděl 3 české filmy (1+2)...téma ženy, muži a vztahy...teď je nerozeznám od sebe...jak přes kopírák...blbé, jednoduché, rádoby vtipné.

Věčně tvá nevěrná (2018)

20% - komentář 20ti slovy: 90 minut dokola...s kým, kde kdo spal a bude spát, se závěrečnou pointou - mějte se rádi. A ta nejotravnější "hudba" tomu dala korunu.

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

30% - komentář 20ti slovy: Ohraný scénař, otravné komentáře na kameru a zpracovaní klasický český "skoroprůměr". Jsou ale daleko horší a kupodivu jsem to vydržel bez újmy.

Kapitán Bombarďák ve filmu (2017)

70% - komentář 20ti slovy: Čekal jsem nějakou obyčejnou dětskou pohádku, ale překvapilo! Hromada vtipů, mělo to spád, pořád se něco dělo a super příběhové vsuvky.

Legenda o drakovi (2015)

25% - komentář 20ti slovy: Ženská chce prcat s drakem, tak mu zařidí fajnové bydlení v jeskyni. Pár nějakých neshod a zápletek, ale všechno dobře dopadne. No kravina.

Wind River (2017)

30% - komentář 20ti slovy: Žádné napětí, "žádná" zápletka a příběh na jeden díl nějakého debilního krimi seriálu. Kecají, fňukají a tak se raději postřílejí.

Velký dar (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Holčička umí počítat, strýček ji má rád, ale babička je prudérní, tak se jdou soudit. Úplně obyčejný film o péči o dítě.

Chatrč (2017)

20% - komentář 20ti slovy: No ty vole :D Já čekal drama o lovení pedofila a odplatě...a místo toho jsem dostal 100 minut žvástů o odpuštění, víry a boha.

Časové pásmo bylo změněno