Velká oříšková loupež 2 (2017)

65% - komentář 20ti slovy: Sice animace slabší a příběh nic extra, ale díky hromady zvířatek se valila jedna vtipná hláška a scénka za druhou. Jednoduché a odpočinkové.

Temná věž (2017)

40% - komentář 20ti slovy: První půlka supr "mysteriózní" fantasy drama...které se pak zvrhne do naháněčky, střílečky, trapárny, blbých keců a můj nezájem stoupl z 2 na 10.

Poslední tvář (2016)

10% - komentář 20ti slovy: Co to mělo být? "Milostný" příběh? Utrpení třetího světa? Jakoby někdo pospojoval pár záběru z každého tématu do tohodle 2 hodinového bordelu.

Blade Runner 2049 (2017)

10% - komentář 20ti slovy: Totálně na chlup stejná kvalita jako 1.díl.........kterému jsem dal také 10%. Nudně táhnoucí se nuda bez pointy. Dokonalost...zkrátit to o 2 hodiny.

Hurvínek a kouzelné muzeum (2017)

30% - komentář 20ti slovy: Taková příběhová vykrádačka několika amerických filmů a pohádek, vyplněná prázdnou vatou s minimem "vtipů". Dost se to táhlo, ale děti se bavit budou.

Manželka a manžel (2017)

65% - komentář 20ti slovy: Svěží a hlavně výborně obsazená komedie. Nikde se "trapně" netlačilo na pilu a denní problémy "ženomuže" výborně zobrazené. Škoda slabšího děje.

O těle a duši (2017)

25% - komentář 20ti slovy: Pokud máte rádi jeleny, jatka, divné lidi, dlouhé prázdné zaběry a v každém hovně vidíte "art", tak tohle je pro Vás.

Bohemian Rhapsody (2018)

80% - komentář 20ti slovy: Já teda z toho nějak odvařený nebyl. Takový lepší životopisný "dokument", kterých jsem viděl hromady. Každopádně je to kvalitní a Malek excelentní.

Nekonečný příběh 3 (1994)

35% - komentář 20ti slovy: Zpracováním na stejné úrovni jako dvojka, s tím rozdílem, že to lezlo více na nervy. Každopádně hodnotí "mé nostalgické vnitřní dítě".

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

60% - komentář 20ti slovy: První epizody originální a mrazivé...bohužel po odkrytí karet se řešily pouze "osudy" lidí, až se to doplácalo do konce...bez konce.