poster

Věčně tvá nevěrná

 • Slovensko

  Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

Externí recenze k filmu (3)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ***

  "Věčně tvá nevěrná je lehká komedie o manželství a nevěře a jako taková je dostačující. Divák se u ní pobaví a herecké výkony dodají na kvalitě celkového zážitku. Nejde o nic převratného, ale ani o zklamání. Cieslar tentokráte mile překvapil. Navíc nabízí neokoukanou originální zápletku a humor, u…" (více)

 • iDnes.cz (Mirka Spáčilová) **

  "Po deseti procentech vybojují jen interní žert se jménem Vladimíra Körnera na školní tabuli, fotbal namísto hudby k postelovým hrátkám a Vlasáková, která by i v pytli přebila veškeré mondénní filmové milenky svého protějšku. Pět procent pak patří povzdechu postavy Jiřího Lábuse, že „všechno už bylo…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) odpad!

  "Všechny postavy jsou extrémně nesympatické, hloupé a především zlé. Amorálnost jejich přístupu k řešení problémů je až šokující, tady skutečně není nic, co by pohladilo po duši či dalo naději na lepší zítřky. Od začátku se topíme v nevtipném morálním bahně, o kterém by snad i Zdeněk Troška musel…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace