Thelma (2017)

25% - komentář 20ti slovy: Dlouhé a naaranžované záběry, lesbení, nějaké to mystično...artový snímek jak poleno = velké hezké nic. Po hodině nevím o co šlo.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

60% - komentář 20ti slovy: Obyčejná "démonština", která nijak nepřekvapí. Patří ale mezi ty lepší, s mrazením a hutnou atmosférou, ikdyž osazení domu bylo nějak v pohodě.

Chuckyho kult (2017)

25% - komentář 20ti slovy: Jako béčkový horor, s béčkovýmí herci, který si hraje na parodii, tak ok. Jinak bez atmosféry, mrazení a pořádného scénaře.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

25% - komentář 20ti slovy: Bez napětí, pořádneho děje, nezáživné a osudy postav a jakýsi "šokující" závěr mi byl u řiti. Kamera a akční scény ale výborné.

Pan Wonka a jeho čokoládovna (1971)

60% - komentář 20ti slovy: Samozřejmě jsem porovnával...a asi to má své kouzlo....ale herci nesympatičtí v čele s Karlíkem, mdlé a občas trapně zábavné.

Ferdinand (2017)

60% - komentář 20ti slovy: "Klasický" animák s "jednodušší" animací a dějem. Pár roztomilých a bláznivých zvířatek, které drží vtipem příběh nad vodou. Nenadchne, nezklame a párkrát pobaví.

Invaze terordaktylů (2016)

35% - komentář 20ti slovy: Téééda...čekal jsem větší krávovinu :D CGI solidní, herci na dobré úrovni a humor nepadal do trapnosti, jak je to zvykem.

Ferrari: Cesta k nesmrtelnosti (2017)

55% - komentář 20ti slovy: "Fantasticky sestříhaná sbírka nekrologů"...BluPix to vystihl a já souhlasím. Dokument to není, nic se pořádně nedozvíte, ale před jezdci smekám.

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

60% - komentář 20ti slovy: "Průměrné", ukecané, vztahové a postupem času lehce přiroste k srdci. Poslední série a závěrečných 10 minut emoční. Každopádně, přehrávano 2x rychlostí, jinak bych to nevydržel.

Na shledanou tam nahoře (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Sice kvalitní filmařina, ale nic mi to nedalo. Drama to není a komedie taky ne. Týpek maluje a dělá masky. Takové "suché".