Kmeny - Punk (2015) (epizoda)

Koncepčně nezvládnuté, jako zástupce mladé generace tam měl být někdo jiný. Trapně nahraná setkání Amrita, Hoška, Čeziho atd... Nějaké body za známý figury, ale to je tak všechno. Tenhle díl byl první, co jsem viděl a od dalšího sledování mě odradil (až na Thrash Metal).

Co jsme komu udělali? (2014)

Ale jo, byla to spíš sluníčkařina než politicky nekorektní humor, ale bavil jsem se výborně.

Pryč od pece (2013)

Relativně standardní rodinné drama, které se v první půlce táhne a jen čekáte, co že se tedy stane. Když se stane, je to opět tak nějak standardní. Kdyby nebylo obsazení, dal bych o hvězdu méně.

Mea Culpa (2014)

Ve francouzské krimi škole se za ty roky nic moc nezměnilo - a to je dobře. Vincent Lindon je nový Lino Ventura a taťků Neesonů má v každý kapse nejmíň deset. Po druhém zkouknutí přidávám na plný počet.

Americký sniper (2014)

Dalo se to snést i přes ten vlastenecký patos, i když během prvních cca 20 minut jsem myslel, že to vypnu.

Únos Freddy Heinekena (2015)

Možná to bylo obsazením, možná už jsem dlouho neviděl nic pořádného, ale pro mě tenhle film byl nadprůměrný.

Blondýna na předpis (2014)

Celkem nuda, i na americkou komedii. Pár světlejších míst se ale našlo.

Odpad (2014)

Ze začátku opravdu tak trochu thriller, který se v druhé půlce zvrhne v "pohádku pro starší a pokročilé".

Na hraně temnoty (2010)

Celkem příjemná detektivka, která se sice k hraně temnoty ani nepřiblíží, ale zábavné to bylo.