• Krátkometrážní

Taková normální rodinka (2008)

V této době, kdy se natočí jen pár filmů, a z toho jen některé jsou povedené, je tenhle film pro někoho taková normální komedie.

Tohle je Sparta! (2008)

Další z řady parodíí, u které filmaře štvalo opravdu všechno od parodie samotného 300 a jejího vetšina digitálních triků přes GTA, porotu American idolu až po Britney.

Knight Rider (1982) (seriál)

Jako malé dítě to snad každý hltal s vykulenýma očíma, jenže dnes se tento seriál hodí tak akorát jako oddychovka ke snídani, čemuž odpovídá i vysílací čas.

Cizinec (2010)

Kvalitu filmu popíšu asi takhle, kdybych byl jedním z hlavních aktérů tohoto filmu, ihned po premiéře bych co nejrychleji ze sálu utíkal zadním vchodem...

Brak (2002)

Trapný pokus o komedii...

Buldoci a třešně (1981)

Trapná komedie s hodně českými hereckými hvězdami té doby, kterým šlo akorát podle mého názoru dostat se a natáčet na Západě.

Stalo se (2008)

Docela až s napětím jsem očekával nějaký zajímavý konec, a ono nic, takhle zpackaný thriller už jsme dlouho neviděl, pro mě zbytečná ztráta času.

Stahovák (2009) (pořad)

Pořad ukazující vtipná videa, která ovšem zhoršují trapné komentáře trapných moderátorů.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Zbytečný film, nebýt vtipů z prvního dílu, ani by se nebylo čemu smát, cílem autorů asi bylo ukázat, jak herci zestárli po 25-ti letech. Ubohé...