The Monster (2016)

Matka veze k otci svou dceru. Cestou, ale srazí vlka nicméně to není to nejhorší v lese je ještě něco jiného. Jak zní název je to monstrum, které vypadá jak záporák ze hry Doom (bohužel už si nevzpomenu na jeho název). Takhle námět nezní špatně bohužel režisér tam narval desítky zbytečných flashbacků do minulosti, které nám asi měly vysvětlit to, že jako její matka ji (svou dceru) má ráda, ale nějak se míjí účinkem jelikož jsou zbytečné (například v prvním flashbacku se dozvíme, že ji jednoho dne zavezla omylem pozdě na představení a že se posílali navzájem do prdele ve druhém se dozvíme, že se její matka jednou ožrala a její dcera byla u ní a ve třetím, že se jednou pohádala asi s otcem a její dcera jí schovala klíče načež jí matka natáhla nejlepší flashback akorát ji měla natáhnout pořádně aspoň). Korunu tomu nasazují i dialogy, které mě přišly jak pro mentálně postižené několikrát se tam opakovala jedna věta po sobě třeba Musíš ven a to řekli 5 za sebou. Bertino natočil pouze jeden dobrý horor (Oni - Strangers) od té doby nic kvalitního každopádně je to lepší jak minulá sračka Nekřič a Toč

Velká oříšková loupež (2014)

Jediné co pobavilo je Gangnam Style jinak průměrný animák jako například toto http://www.csfd.cz/film/225929-past-na-zraloka/komentare/ navíc to vykrádá jak Za Plotem tak Ratatoiulle (hlavní hrdina je veverka ta druhá veverka vypadá přesně jak ta druhá veverka z Za Plotem jeho kamarád je myš jak vystřihlá z Ratatouillea nečekaně taky nemluví) . Nechápu, že to tolik vydělalo, že bude druhý díl.

Megan is Missing (2011)

Tohle je jeden z filmů,který jsem viděl jednou a naposledy (poslední půlhodina na mě hodně zapůsobila). Ze začátku sledujeme Megan,která je hodně oblíbená jak chodí na různé párty (při té jedné párty jsem si vzpomněl na diskotéku Tropik v Uherském Brodě byla tam podobná ´´zábava,,) chlastá,hulí cigarety,bere drogy a kouří penisy na počkání. Její kámoška je úplný opak nikdo se s ní nebaví a je to obyčejná holka. Jednoho dne Megan zmizí a nikdo ji nemůže najít její kámoška, ale hledání nevzdává a tak únosce Megan unese i ji. Závěrečná půlhodina je hodně kvalitní za tu dávám minimálně 3 hvězdy.

Only the Dead (2015)

Dokumenty nejsou zrovna žánr co bych nějak extra vyhledával, ale tohle bylo hodně dobré. Jen ten poslední záběr mě přišel moc odsuzující oni tam zabíjejí kdekoho a vojáci nechají jednoho teroristy chcípnout a on ho skoro lituje.Škoda, že jsme se nedozvěděli něco více o osudech toho Yuriho a třeba i těch vojáků jak se jim vede a tak.

Harvey Zobák (2015) (seriál)

Je to cílené na malé děti. když to porovnám s Teletubbies je to lepší a občas některý díl ujde. Baví mě postava princezny, která má občas dobré hlášky naopak docela mě překvapuje to, že se zde vyskytují homosexuální postavy jak ten zajíc tak ten hřib zavání těžkou homosexualitou.

Recovery (2016)

Jessie opustí na maturiťáku kluk najde si tam kámošku Kim, která ´´má,, stejný problém. Skamarádí se a jdou společně s Jesiiným bráchou a jakýmsi maníkem zapařit kdesi do klubu tam se, ale jak ztratí Kim tak i Jesiim mobil, který má u sebe Kim. Mobil je v domě obývaném psychopatickou rodinou takže tam vlezou a čeká je překvapení. Je to takový lepší průměr a pokud Vám nevadí, že logika si dává dovolenou (holka jak je Jessie prezentovaná by za nic na světě ten mobil nedala nikomu jinému zvláště cizímu ani do ruky proč si do mobilu nahrávat všechny osobní údaje o mě, když pokud by mě ho někdo ukradl jsem nahraná to nemluvím o tom,že jsem v domě kde je můj mobil a nikdo tam není jak se tam asi ten mobil dostal,když nemá nožičky někdo ho tam asi musel dat). P.s. závěrečná scéna je zbytečná a navíc je to totální blbost je známo, že po bodnutí do krku člověk vykrvácí velmi rychle.

Ouija: Zrození zla (2016)

Ženská se 2 dcerama pořádá seance. Jelikož na to, ale nevěří tak podvádí a ty děti jí s tím pomáhají. Jednoho dne si koupí kdesi tabulku Ouija, aby komunikovala se svým mrtvým manželem. To se jim (myšleno matce a její 1 dceři) tak zalíbí, že to začnou více používat bohužel tu dceru to jaksi posedne. Doporučuji hned prvních 30 minut přeskočit, protože se tam absolutně nic nestane.Pak se to rozjede, ale není to nic světoborného a není to ani nic co by nebylo už někde jinde dům obývaný duchy jsme mohli vidět už v V Zajetí Temnot 1,2 zde se to navíc hodně podobá tomuhle http://www.csfd.cz/film/243665-hruza-v-connecticutu/komentare/ a posedlé dítě též není nic nového v daném žánru i tu roztáhlou hubu okopírovali od asiatů. Zachraňuje to jen poslední záběr (nemyslím potitulkovou scénu ta je zbytečná a trapná) a námět + herečka co hrála Linu. Flanagan mě letos překvapil Zlem co nikdy nespí, ale tohle je spíše průměrný horor, kterých vychází každoročně desítky. Se ani nedivím, že to stáhli z našich kin za to dat prachy by byl opravdu hřích. P.s. člověk by řekl, že když někomu zašíváš ústa, že mu bude nejspíše téct krev, ale tady to zvládnou i bez toho asi zázrak

Muži v naději (2011)

Ženy V Pokušení mě bavily, ale tohle už ne. V podstatě je to o tom jak 2 chlápci co jsou už ženatí a mají děti si občas vrznou s Vicou. Pochválit se tak dá jen Vica a to můžou výrazně ocenit jen muži. Naopak scéna jak ´´hraje,, jakože Macháček tenis je tak trapná, že mě z toho bylo až blbě.

The Windmill Massacre (2016)

Proč z toho nemohli udělat normální slasher, proč tam zase museli rvát nadpřirozeno a ty sračky s hříchy. Několik turistů uvízne kdesi a honí jich tam spálený chlápek s kosou a řetězem. Cca 3 vraždy jsou dobré zbytek stojí za prd. Zaujme tak jen námět vražd v mlýně a slušné gore (urvaná hlava, useklé nohy). P.s. co se stalo s tím klukem škoda, že to aspoň neukázali, ale asi ho zabil ten mlýn co na něho spadl?

Příchozí (2016)

Bohužel více jak 60 procent tomu nedám. Na 12 místech světa přistane 12 mimozemských lodí mají tvar oválu a jen tam stojí a nic nedělají (něco podobného bylo i na začátku Páté Vlny).Po několika dnech tam pošlou odbornici na jazyk s jakýmsi maníkem, aby zjistili co chtějí. Ona zjistí, že jim chtějí něco předat, ale jelikož některé státy nechtějí čekat a bojí se tak chtějí zaútočit. Víc to nechci nějak rozebírat jen napíšu, že se tam cestuje v čase a že mimozemšťané vypadají jak chobotnice (mohli zkusit radši jinou formu, ale může být) Chválím trikovou stránku (mimozemšťané vypadají hodně dobře i jejich lodě) a výkon Amy Adams (Renner je tam dopočtu) za který bych jí přál klidně i Oscara rozhodně by si ho zasloužila více než nějaký posraný Dicaprio, který nic nezahrál a dostal ho.