Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Nechápu, že to má více procent než Nebezpečné Vztahy. Více umělý pořad , aby člověk pohledal. Uměle vytvořená místnost s několika knihama a do toho soudkyně, která by neuspěla ani v konkurzu na porno. Vždy stejní lidé jak v obžalobě (jakási ženská s rudýma vlasama) tak v obhajobě (jakýsi kravaťák) . Co sem viděl tak zhruba 2-3 díly vždy vyhrála ta ženská s rudýma vlasama takže buď je tak dobrá nebo je někdo vůči ní zaujatý a nadržuje jí. I ty příběhy jsou neskutečně stupidní chlap se rozvádí se ženou a naráz se tam vytahuje, že má v baráku nevěstinec co to má s případem společného skutečná soudkyně by to neřešila, ale tady se to probírá ve velkém. Ženská chce větší výživné na děti, které žijí v zahraničí a mají více jak 18 let jelikož ona bere jen 50000 a dělá ze sebe chudinku jak těžce přežívá, že má málo a on 200 000 a je podnikatel to jako on za to může, že je úspěšný. Do toho jejich děti, které ani nedojdou a je jim to nejspíše putna kolik dostanou,ale hlavněže chtějí na výšku. Na konci je vždy dodatek jak případ skončil u kterého se člověk zasměje ještě více. Nejhorší je, že někteří lidé si myslí, že je to skutečné. P.s. úplně nejlepší díl byl ten kdy jakási ženská přednášela o tom, že všichni chlapi jsou kurevníci a spí s každou a , že jeho otec je násilník a pak dostal slovo její manžel a řekl, že ona sama spí s kdekým takže není o čem mluvit a soudkyně ho přerušila, že to není k tématu takže ona ho urážet může, ale on se bránit nemůže.

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Já nevím neměla by komedie být vtipná a romantický film romantický? Pokud někomu příjde vtipné, že nějaké děcko blije na budoucí nevěstu nebo, že jeho matka střílí po něm paintballovkou případně, že nějaké děcko dojde pozdě na trénink fotbalu a musí za to dělat 10 kliků a jeho matka se tomu směje jak měsíček na hnoji tak ho teda hodně lituji.To už i Kameňák 1,2,3, byl vtipnější teda. Vrcholem je pak závěrečná dortová bitva v slow motion, která měla být nejspíše vtipná jen jsem nepochopil jako čím(pointa neudělám zakázku a nevydělám si, ale to nevadí přednější je to, že si po sobě zahážeme dorty). O romantice si nechte též nechat zdát kromě cca 2 minutová scény kdy se líbají v poli nic film nenabídne. Úplně nejhorší je na filmu, ale hudba, která je horší než nabídka Rádia Čas a to je co říct horší songy jsem už dlouho neslyšel (čest výjimce poslední song). Je smutné co chodí do kin za filmy dát za toto prachy to jich radši dám prvním bezďákovi co potkám u marketu. 5 procent za šaty co měla Linda , když hrála na ten klavír a za tu slovenskou herečku co seděla u hlavní hrdinky u toho fotbalu .

Krotitelé duchů (2016)

Z předchozích dílů si pamatuji možná tak ten song https://www.youtube.com/watch?v=m9We2XsVZfc a i tento díl cca za týden zapomenu. Přiznám se, že jsem to čekal daleko horší a bál jsem se, že to bude plné feministických sraček o tom jak jsou ženské lepší než muži naštěstí se neděje. Logiku neřešit žádná není v jedné scéně jim jakýsi agenti řeknou ať neloví duchy a pustí je přitom kdyby jim zabavily to auto a zařízení tak je to vyřešené. Proč se hlavní záporák vtělí do jedné z krotitelek, když stačilo se vtělit do starosty třeba a dat je zatknout a měl by po problémech. Na konci se to slušně rozjede jen je škoda, že se to neděje celý film než k tomu dojde je to víceméně nuda, která se navíc stále opakuje jdou někde chytit ducha jdou zase jinde chytit ducha. Pobavil ten zelený duch s družkou škoda, že nedostal více prostoru. Naopak záporák je totalně marný a nevěrohodný kdyby ho hrálo 3 leté dítě s prstem v puse věřil bych tomu více Hemsworth jako sekretářka též trapný snad mu to zaplatili to, že tam ze sebe dělal takového blba. 40 procent.

Americká volební noc (2016) (pořad) odpad!

Je smutné z čeho platíme daně. Viděl jsem cca 30 minut a stačilo. Za těch 30 minut tam nevystoupil ani jeden člověk co by volil Trumpa samí lidi co se z Hillary udělaly do toho překlad z Cnn, který vypadal jako by se dotyčná paní vzbudila a oni po ní něco chtěly . Vrchol stupidity byl rozhovor s americkým velvyslancem u nás, který byl ve stylu pocházíte ze státu kde vyhrála Hillary, ale byly tam i lidi co volily Trumpa co na to říkáte a řekly to ve stylu jako by to bylo něco hrozného a měly snad za to umřít bože je tam demokracie a jestli se jim to nelíbí můžou zkusit se podívat na volby v Severní Korei nebo Rusku.

Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)

Už třetí díl mě přišel slabý a,že jim došly nápady čtvrtý je na tom ještě hůře. Celý film sledujeme jak utíkají před žralokonádem, které pobere postupně elektřinu, krávy,ropu,atomovou elektrárnu a bůhvíco ještě. Oproti jiným dílům chybí hlášky a humor (pobaví jen Pila je má rodina narážka na Texaský Masakr Motorovkou). Problém je i s herci Haselhoff je na přes držku i přes ten malý prostor co dostane z Tary je kyborg, který létá má x zbraní a zvedá auta na počkání jakýsi černoch může z fleku hrát v Scary Movie 6 ten je trapný už na pohled a vrcholem je pak cca 5 letý spratek (který valí takové hovna jako já se bojím, aby na konci z něho udělaly bůhvíjakého hrdinu opravdu borec zabit žraloka co se nehýbe) , kterému jsem přál smrt nebo aspoň minimálně jeden ukousnutý úd. Počítám, že do dvou let bude další díl , ale co tam teda bude nevím.

The Unspoken (2015)

Před 17 lety v jakémsi baráku zmizela jedna rodina našel se jen jakýsi mrtvý dědek (asi kněz) a vyděšená chůva. Po 17 letech se do domu nastěhuje jiná rodina (žena s klukem co je němý) a opět se v něm dějou divné věci. Je škoda, že se to výrazně rozjede až na konci do té doby je to nuda nepřináší to nic zajímavého (otvíraní zavírání dveří kulička co se sama objevuje a mizí a různé postavy co občas na hlavní herečku bafnou). Ke konci to nabere slušný směr, který je zajímavý a místy i originální. Když to porovnám s tímto http://www.csfd.cz/film/393288-the-remains/komentare/ tak je to daleko lepší film.

Monstrum (2008)

Odpověď Asylumu na úspěch Cloverfieldu. 99 procent film sledujeme dvě nesympatické krávy jak někam chodí a na konci se nám ukáže jedno chapadlo. Nevěřte obalu (klasický podvod od Řitmagu) v takové verzi se tam ta chobotnice neukáže. 5 procent za to chapadlo.

Sněhurka (2007)

Na to, že to točil 74 letý režisér (v době vzniku snímku měl přes 60 let) slušný úlet. Na odpad to není ten si šetřím na horší filmy.

Rio 2 (2014)

Oproti jedničce hodně velký pád. Přibylo nových postav z jejich mláďat, ale ty stojí za kulové a chovají se podobně jako jejich rodiče v jedničce. Hodně sem se těšil na návrat záporáka z jedničky, ale zde je neskutečně trapný (podobně jako majitelé Blu a Perly) a nic nepředvede zachraňuje to jen ta žába co si myslí, že je jedovatá a písně

Batman Unlimited: Mechs vs. Mutants (2016)

Tyto animáky s Batmanem případně Justice League jsou vždy povedené. Potěší ´´ nový,, záporák Chemo, kterého jsem zde viděl poprvé a je hodně zajímavý. Navíc cca 3krát jsem se zasmál plus jedna scéna dobře paroduje 2 Dny Ultrona (které budovy vlastním). Jen jen škoda, že to trvá déle než se to rozjede a těch robotů tam není více.