ABCs of Death 2.5 (2016)

Z 26 povídek jich je kvalitních tak 7. Zaujalo mě jen Martyr o chlápkovi, kterého každý den mučí Mother o ženské co se bojí pavouků zabije jednoho a jeho matka si pak pro ni přijde Marauder taková crazy verze Mad Maxe na motokárách Mailbox o návštěvě upírky v domě Van Helsinga Matador o magorovi co vězní ženské obléká je do kostýmů býků a zabíjí je jako matador Mesiáš o ženské, kterou unese sekta chce jich zabít, ale ona zabije vůdce sekty Mormoni o sektě mormonů co se dostane do domu ženské co má schizofrenii Zbytek je absolutně příšerný hned ta první povídka (Magnetic Tape) například vypadá něco jak od Tromy nebo všechny ty animované o té fekální ani nemluvím i když koprofilové si možná udělají dobře Ještě z těch lepších je Mobile o únosci co unese nějakého chlápka a dostává pokyn z mobilu co mu má udělat akorát ty pokyny mu dává děcko Mořská Víla o rybáři co chytí mořskou vílu a má s ní vlastní plány a Mutant, ale tam chybí vyloženě pointa i děj 40 procent

Divoké vlny 2 (2017)

Pokračování po 10 letech mohlo přijít s něčím novým bohužel nepřišlo zápletka je trapná sjíždějí vlnu s blesky cca 5 minut. Humoru oproti prvnímu dílu ubylo a, když už tam je tak se týká toho kuřete (to samé bylo i v jedničce, ale zatím co tam to bylo vtipné tady už se to opakuje). Všechny postavy z Hang 5 jsou úplně zbytečné ve stylu chytrý vydrák mluvící se škeblí,který má rád rybí mléko ,namyšlenec, namyšlenec dělající ze sebe moralistu pak jakýsi dredař a na závěr ženská co si hraje na drsňačku a chce vlastní seriál. Scény ve stylu jsem mistr světa hážu skálou a vypadám při tom cool jdou mimo mě a myslím,že ani děti to neocení. 40 procent

Priťaženije (2017)

Takže si to shrneme nad Ruskem letí mimozemská loď oni ji sestřelí. Při pádu se poničí a zabije přes 220 lidí tím pádem se nemůže vrátit zpět a zůstává na Zemi. Mezitím se na Zemi rozpoutají nepokoje jelikož tam mimozemšťany nikdo nechce. Vykrádají se zde jak Příchozí (loď je na Zemi s tím, že, aby odletěla musí něčeho docílit) tak i District 9 (chlápek se na konci obleče do obleku mimozemšťana několik lidí unesou oblek mimozemšťana i obaly filmu s tím přeškrtnutým alienem jsou hodně podobné těm Districtovským) a na závěr se přihodí i Pasažéři (jen místo romance mezi chlápkem a ženskou ve vesmíru máme romanci mezi ženskou a mimozemšťanem na Zemi) scénář nejspíše neexistuje (po zóně kde se nesmí nikdo volně pohybovat se pohybují tisícovky lidí mimozemšťan, který nemá ani otisky prstů a nikomu to absolutně nepříjde divné jelikož s tím nikdo nic nedělá do zóny chráněné vojáky si jen tak z ničeho nic odskočí několik lidí seberou mimozemské vybavení a později zachrání i jednoho mimozemšťana armáda není schopna zastavit cca 1000 lidí to nemluvě o takových detailech jakože mimozemšťan jednou nedokáže rozbít sklo auta, aby v další scéně házel autem na počkání) od režiséra jsem viděl 9 Rotu ta se mě líbila a i Stalingrad to byla neskutečná ruská socialistická sračka tohle je spíše průměr jen díky té scéně pádu mimozemské lodi a závěru ty 5hvězdičkové hodnocení jsou uvalené, ale nespíše dotyčným přispěl Putin,aby vylepšily renome toho filmu.

Pád (2016) odpad!

Tak tohle bolelo a hodně hned jsem si vzpomněl na tuhle podobně laděnou sračku http://www.csfd.cz/film/338272-vampire-academy/komentare/. 3/4 filmu se díváme na ženskou, která má jakési vize z minulosti a jede po jednom klukovi (klasika žánru nagelovaný vylízanec s iq menším než arašíd). O ni má, ale zájem druhý vylízanec s podobně vysokým iq. Takže většinu filmu (minimálně 70 minut) pořád řeší, který se jí líbí více,aby nakonec zjistila, že jsou oba andělé a že ji někdo 3 chce zabít. Když už se to ke konci rozjede a člověk něco čeká tak to skončí (pokud to teda nebyl náběh na další díly). Bodycount 2 z toho jednu smrt radši ani neukážou. Jediné co se dá pochválit jsou plakáty, které jsou opravdu povedené.

V domě (2016)

Každý rok vychází několik hororů na téma strašidelný dům rozdíl je pouze v kvalitě. Hororově znalý divák si od začátku může zaškrtávat položky takže tu máme rodinu co si koupí dům ve kterém někdo zemřel násilnou smrtí a další rodina zmizela a nikdo ji nikdy neviděl. Jejich dcera vidí slyší a cítí podivné věci a nikdo jí nevěří samozřejmě se ukáže, že má pravdu. Jediné co mě překvapilo bylo zpracování od začátku jsem čekal duchařinu a vyvinulo se to ve slušný thriller. Na paní Moriarty se dobře dívá a v černém jí to neskutečně pasuje. Naopak ke konci to těžce skřípe ta scéna o tom jak postřelil jednoho kluka místo pachatele je totálně blbá a nelogická i konec logiky moc nepobral mám v baráku alarm, který se spouští a můžou dojít policajti během chvíle honí mě jakýsi psychouš proč ten alarm nepoužiju nebo, když už jsem tak blbá a nepoužiju ho proč se aspoň neozbrojím. Hodnocení stejné jak The Boy z roku 2016

Život (2017)

Když pominu logické chyby (k těm se ještě dostanu) tak docela koukatelné sci-fi inspirované Vetřelcem. Skupina astronautů (černoch co vypadá jak Will I Am z Black Eyed Peas asiat ženská atd) z Iss zachrání z jakési lodi vzorky mimozemského života. První si myslí, že je to mrtvé pak to ožije a postupně je to zabíjí. Nedořešené věci co mě zde osobně vadí 1. Velikost toho organizmu první je malý na buněčné úrovni postupně je velký asi tak jako člověk a jeho velikost se neustále mění zde to není vysvětleno kdyby třeba řekly, že tím, že se krmí se zvětšuje budiž, ale tady to neřeší vůbec 2. Na lodi pro 6 lidí jsou záchranné moduly jen pro 2 lidi co to je za blbost to by si jako střihly kámen nůžky papír kdo přežije nebo jak 3. Mají podepsanou smlouvu, že než, aby se něco zlého dostalo na Zemi tak umřou už tohle samo o sobě mě příjde jako blbost, ale dejme tomu, že by jim to nevadilo. Ale i tak by to snad vadilo jejim rodinám ne zvláště, když ten asiat tam například má ženu a dítě. 4. Když snížím teplotu půjde ten tvor do komatu. Proč teda ten černoch nesnížil teplotu, když to měl přisáté na ruce a místo toho nedělal nic a nechal si zlomit ruku. 5. Když už objevím mimozemský organizmus proč ho pojmenovávat (připomnělo mě to scéno z animáku Za Plotem) a když už teda tak bych ho pojmenoval po někom slavném třeba z Nasa nebo tak a ne po nějaké podělané škole. 6. Postavy jsou neskutečně ploché jediné co se o nich dozvíme je to, že jedna je Ruska Jeden, že má na Zemi ženu a dítě Jeden, že je odborník na opravy a umí spravit i sprchu Jedna, že je doktorka a jeden, že byl doktor a byl v Sýrii a prožil bombardování a od té doby si myslí, že všichni lidi jsou svině a proto je ve vesmíru přes 400 dní . P.s. nevěřte kecům Spáčilové, že se jedná o přerostlou Adélu z Adéla Ještě Nevečeřela je to spíš tvor chobotnicového typu

Let číslo 93 (2006)

Rozhodně lepší než World Trade Center. Jinak k některým komentářům tam šlo o to, že v tu dobu kdy se to stalo bylo ve vzduchu třeba 1000 letadel a jak chcete všechny asi tak zkontrolovat.

Skryté zlo (2017)

Začátek s chlápkem co vystřílí několik lidí naláká pak to jde spíše do průměru. Je to zhruba asi tak 3 kamarádi (černoch, ženská a kluk té ženské) si pronajmou kdesi barák. Jednoho dne tam najdou na zemi jakési mince a pak v nočním stolku nějaké nápisy . Takže to přečtou a začne po nich jít Bye Bye Man a jeho pes (ten má tragické cgi horší než kerberos v hororu Cerberos). Mezitím se snaží nevyslovovat to jméno jelikož kdo se to jméno dozví toho taky zabije. Zaujal mě námět i zpracování,i když jsem čekal spíše slasher a je to duchařina. Je sice pravda, že to není nějak extra originální (hodně mě to připomnělo Sinister 1,2 a když se podívám na ten plakát ten mě přijde podobný jak v Tajemství Loňského Léta jen tam chybí ten hák) . Na konci to chytí docela dobrý spád takže tu 3 hvězdu přidám. jediné co zamrzí je to, že se o Bye Bye Manovi nic nedozvíme. Jinak klidně bych se nebránil dalšímu pokračování. P.s. srovnávat tohle s V zajetím Démonů 1,2 je asi taková blbost jako srovnávat Halloween s Čepelí Smrtí. Nevím kolik byl tady rozpočet, ale V zajetí Démonů 1,2 mělo určitě daleko více a nějaká Stacy Title též nedosahuje Wanových kvalit.

XX (2017)

Slabší záležitost skládající se ze 4 příběhů Příběh 1 Žena jede v metru se svými 2 dětmi (holka a kluk). Ten kluk je zvědavý a zajímá ho co má jeden pán v krabici tak se tam chce pořád podívat. Ten pán mu to ukáže a od té doby ten kluk nechce jíst pak nechce jíst ani jeho sestra a ani jeho otec a nakonec nakazí i jeho matku. Výjma jedné kanibalistické scény (asi to byla vize) to nemá co nabídnout 1 hvězda Příběh 2 Žena dělá své dceři narozeninovou párty. Objeví se zde i její otec, který je, ale mrtvý. Žena, aby nezkazila dceři tu párty tak se snaží té mrtvoly zbavit, ale vše se nakonec provalí 1 hvězda Příběh 3 Několik lidí jede do hor. Tam objeví jakési nápisy a jednoho dne jednu ženu z té skupiny něco posedne a ona jich pak zbytek pozabíjí. Nejlepší příběh bohužel zde chybí jak pointa tak i gore 3 hvězdy Příběh 4 Žena žije se svým jediným synem daleko od otce. Jednoho dne, když má ten kluk 18 let se začne měnit. Nejslabší příběh chybí jak děj tak vysvětlení o co se tam jako jednalo 1 hvězda Celkově 2 hvězdy kromě 3 příběhu, který bych si klidně dovedl představit v celovečerní formě jsou ostatní těžce bídné. Chybí u nich jak nějaké vysvětlení kdo co jak proč za jakým účelem a podobně. Tak i výrazný děj. Hodně to zachraňuje i ta animace panenek to vypadá opravdu zajímavě. Kdybych to měl seřadit tak 3,1,2,4

Vampyres (2015) odpad!

Neuvěřitelně nudný film bez scénáře a logiky. Původní verzi jsem neviděl a ani mě neláká. 5 lidí (3 muži 2 ženy) jde na výlet pod stan na začátku dva z nich zabijou tak zůstanou jen 3 a ti jsou pod stanem a čekají na ten zbytek . Mezitím je v lese hotel (nabízí se otázka proč byli pořád v blbém stanu a nešly do toho hotelu) , který obývají 2 upírky, které si tam vodí lidi a zabíjejí je Jediné co může film nabídnout jsou lesbické scény cca 2-3 jinak je to bída sice je to krvavé, ale místy to vypadá tak amatérsky jako v tomto kousku http://www.csfd.cz/film/236197-nekdo-tam-dole-me-ma-rad/komentare/. Na ty upírky se sice dá dívat, ale to je tak vše dialogy jsou příšerné ve stylu řekneme 3-5 slov a jdeme dál herci jsou tragičtí a logika dostává dovolenou (chlápka tam vysávají a každé ráno odcházejí on má před hotelem auto klíčky má u sebe a ani jednou ho nenapadne odjet nebo ráno se probudí a krvácí mu ruka a vůbec ho nic nenapadne o takové blbosti jako hledat helmu motorkáře v noci ani nemluvím) 5 procent za ty ženské