• Pohádka

Palm Springs (2020)

Klasická svatební romantická komedie ovšem s časovou smyčkou:) v tomhle případě dobrej nápad..vracecky jsou vtipný vždy je něco nového:) 70%

Občanský průkaz (2010)

Každé další sledování a film mě baví čím dál víc:) skvělé herecké obsazení.. hudba.. dobové vybavení.. skvěle vystizena ta skurvena doba kdy se člověk bál i nahlas dýchat..aby ho soused nepraskl..:( zakazana elpicka..basnicky..natrzena stranka..vyhozene klouby..a další a další:) Jmenuji se Daniel ..později az se lépe poznáme..budou mi moci někteří z vás říkat Daňku!! 100%

Kdyby radši hořelo (2022)

Pokus zasadit současné problémy ala uprchlici.. na českou vesnici mě teda šíleně nebavil..scénář..dialogy..herci..prostě nic.. přežít to do konce..nadlidský výkon..20%

Hodiny (2023)

Začátek zdlouhavej a dosti to zabíjí.. spousty dialogů o ničem.. i na klinice.. tak od půlky se rozjede solidní psycho.. na závěr to chtělo více odvahy :) 50% jak zrala ty vajca pořád.... a pri jejich pokusu me zaboli..jak na to vzpomenu

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021)

Kalsickej prokletý dům ala Amityville .. film nepřináší nic nového..lekacky .. duchové jsou slabšího rázu.. manžel takovej klasickej zmrdecek se celkem povedl.. stopáž chtěla trošku ubrat a přidalo by to na tempu..50% závěr si zaslouzil více ale více pritvrdit

Spolu (2022)

Depresivní film kde vlastně Kozub hraje úplně stejně jako vždy.. jen tady je regulérně postiženej.. Musí to bejt masakr tohle prožívat každý den.. 70% ale po druhý to rozhodně už vidět nechci

Ferdinand (2017)

Juuu to bylo hezký bejk..který ma rád kytičky.. barevné..veselé..pohodové.. zvířátka se povedla.. :) příjemná oddychovka :) 75%

Světlonoc (2022)

Tak teď jsem ve velkých rozpacích...co jsem to právě viděl..Něco co mě dost sralo..zároveň neco co si udrželo mou pozornost.. Opravdu to je Slovenský vesnický psycho film..Režisér je uchyl o tom žádná..ale stalo se to co bych nečekal..jako tohle bylo divný a to kurva divný.. misto 1 hvězda.. 4* ..75% rozhodně mě to překvapilo a zároveň neskutečně vytáčelo :) hodně zajímavé a zajisté rozporuplné filmové dílo ze Slovenska

65 (2023)

65 milonu vteřin nudy jedině tak..Nic co by stálo zmínit.. Herec tragickej..příroda - nezajímavá, bidna a nehezka.. pravěké monstra další slabina.. Tohle je jedno velké špatné.. 10%

Menu (2022)

Šéfkuchař- režisér nalákal na perfektní šokující menu..které bohužel lépe vypadalo nežli chutnalo.. atmosféra místy hodně slušná zejména když má slovo hlavní šéf.. vyústění filmu není zdaleka tak šokující o co se snaží.. čekal jsem třeba nějaký kanibalismus nebo něco více hard :) 60%