• Pohádka

Ostrov (2023)

Tisicata variace ala Robinson.. 2 lide ztroskotaji na opuštěném ostrově.. Tentokráte v České podobě.. Film nepřináší nic nového.. pěkná exotická příroda.. Langos a Plodková - škoda ze je měkká a neukázala více:) Je to pořád kus pěkné ženské. Hudební doprovod se celkem vydařil.. 50% na jedno shlédnutí je to v cajku

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

Nové zpracování Mušketýrů ..Říkám rozhodně Ano! Zapomeňte na pěknou Francii a slušivé oblečky s křížem.... :) Tohle je špinavá pouliční rvačka s hodně sympatickou čtveřicí:) K tomu povedená hudba.. fesna zaporacka a nesmí chybět Hajzlík cardinal . Tohle drsnější provedení se mi líbí a jak jsme zvyklí... Mušketýři je záruka kvality a tady tomu není jinak! Už se těším na pokračování! 80%

Zhoubné zlo (2021)

Hodně prekombinovane.... a misto napětí a hruzy to obcas bohužel působí spíše komicky.. Vyústění sice lehce překvapí.. ale opět se neděje nic svetoborneho.. hudba ta oldschulova ta to úplně zabíjí.. tady Wan šlápl hodně vedle..a doufám..že se opět vrátí v plné síle.. 25%

Minuta věčnosti (2021) odpad!

Timhle chtěl básník říci co jako??? Tvl.. dokument kde jsou 2 herci a jedou lejnorozhovory... vše tam je úplně k hovinku... mohli natáčet Islandskou přírodu a bylo by to lepší... nejzbytecnejsi film co jsem viděl.. Film je silný výraz.. Jako dokument o přírodě bych nejakou hvězdu dal..ale jako film to je žumpa žump.. ten Langos uz hraje v kdejakem hovnu.. a že tohle je Majstrštych vsech hoven! 0%

Promlčeno (2022)

Jsem v šoku! Právě jsem dokoukal ..napínavej českej Thriller!! Navrat do minulosti a vyřizování zapomenutých účtu z období Vděčných devadesátých let - téměř po 20 letech online v rádiu.. Jako vždy skvělý Roden.. kvalitní scénář,, dialogy.. komorní atmosféra..která ovšem ani trošku nenudí.. naopak.. :) 90% Nikdy bych nevěřil..že dokážeme natočit kvalitní kriminální thriller.

V síti (2020)

Tak na to bych nervy neměl.. Ty osobní setkani..bych je tam sesekal zmrdy!! Doufám že kazdej dostal flastr jak krava a ve vězení si ty zmrdecky podají! Hnus dedkove co volají 12 letym holcickam a honí si ho.. bych ho vykastroval a nechal ho sežrat vlastní pero! Dobře natočený a obdivuji ty divciny.. vsechny fotky těch kdo jim to posilal bych zverejnil poslal rodine zamestnavatelum kamaradum at kazdej vidi koho ma vedle sebe! 100% zajimavej nápad tohle natocit a hlavně odvážnej

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Tady je jediný a největší tahoun filmu a to Luxusní Megan Fox :) jinak chvilku se to tváří jako komedie pak zaye jako horor..škoda dal bych se směrem na horor a nechal řádit prdelku Megan :) 40%

X (2022)

No slušná uchylarnicka :) to jsem nečekal..jak nazhavena.. nadrzena 100 leta babka..která chce nejprve preliznout mladou běhnu :) a nakonec ji prefikne její stolety děda..kteremu rika at ji pěkně osuka...:) tvl .. to je jizda..:) je to neskutečné ale musím dat 4* tyhle zvrhly old schul jízdě z burankova.. 65% tvl na co já to koukám..:) na sukajici..vrazdici..scvrkly duchodce :)

Postarejte se o Mayu (2023)

Nemám rád takové dokumenty.. V rámci žánru jasnej plnej počet hvězd.. Hnus a bezmoc proti systému.. asi bych spíš než sebevraždu sejmul tu cubku z nemocnice! Neskutečný... zanechalo to ve mě spousty nehezkych pocitů...90%

Krev a zlato (2023)

Nackovske překvapení..překvapivě koukatelna a hodne slušná kamera..hudební doprovod jako z divokého západu:) ještě teď me bolí zuby pri vzpomínce na závěrečnou zlatou cihlicku :) brrr... 70%