• Pohádka

The Last of Us (2023) (seriál)

Velké očekávání...Nejlepší hra..Joel skvělej výběr herce..Ellie raději komentovat nebudu.. Bohužel režisér neměl koule ! Místo akcí nabitou jizdou postApo světem .. zvolil cestu dialogů... Tohle mohl bejt seriál Top všeho..Jako 2x klikr když jich tam Bylo hafo a nevyužít takového potenciálu to je k zbliti.. Jak jsem se těšil... tak jsem zklamanej..60% tohle mohlo bejt 120%!!!

The Last of Us - Hledej světlo (2023) (epizoda)

Tak čekal jsem alespoň velkolepé finále .. prostředí..zirafy.. vše super.. ale odbejt masakr v nemocnici minutovou sekvencí.. no tak to mě fakt poser..60%

The Last of Us - V časech nouze (2023) (epizoda)

Jako joo dobrý..ale zase vynechane potycky ..to mě nejvíc sere..jinak by to byla libovka.. Poziraci lidí a scénka v restauraci - ok. 70% Možná lepší nahrát hru a nebejt v očekávání

Černý telefon (2021)

To je žert to hodnocení tady?? Dětský film.. nulová zápletka..žádný zvrat. Bez akce ..prostě nic..25 % k tomu hrozná rádoby oldskul hudba..tam se ztrácí děti v jedné a te same dodávce v jednom městě.. ale policajt nikde žádnej :)

Někdo klepe na dveře (2023)

Ze začátku to vypadá na takové klasické home invasion :) ale ono není.. je to pravda ..není to pravda? Kdo ví :) Bautista sebtam moc nehodil a Ron měl zase dlouhou roli teda:) to že místo normální rodiny nám je opět podsouvan homopar.. raději ani nekomentuji.. 60% chyběla tomu nějaká zápletka co by ještě více diváka nahlodala.. :)

The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda)

Hmm..Jako vzpomínkovej díl a z reálu 2 minuty..Tento seriál začíná pro mě bejt velkým zklamáním..asi mám příliš velká očekávání po hře.. Další zbytečnej díl..který je opět věnovaný homovsuvce.. 40%

Infinity Pool (2023)

Co na tomhle ma bejt šokující?? Jediný plus jsou masky ty jsou fakt povedený.. tim pozitiva končí.. nezazivny herci..kamera..hudba.. nic mě nebavilo..10% sračkoidní nuda

The Last of Us - Rodina (2023) (epizoda)

Konečně dobrej díl..který se hodně podobá hře:) přehrada atd.. akorát mi pořád chybí více akce..75%

Docent - Rozhodnutí (2023) (epizoda)

Závěr miniserie je bohužel spíše komický..spostu nelogického chování..No a Trojan když jde do domu sériového vraha a bere si na něj lžíci na boty..To si dělají prdel ne... 50%

Red Rose (2022) (seriál)

Po prvních minutách jsem si říkal..kde sehnali tenhle materiál:) jako najít takovou skvadru ošklivejch a nesympatickych lidí to je umění.. K tomu když se přidá naprosto zbytečný ala dlaždič slovník.. tak jsem ani neměl moc chuť na to koukat.. aaaale začalo se to vyvíjet správným směrem:) a normálně jsme to shlédli na jeden zátah všech 8 dílů:) co se opravdu maximálně povedlo je skvělý soundtrack! Zápletka je dobrá...a není lehké odhalit co se bude dít dál..Chtělo to přidat více akce a krve a mohlo to bejt hodně dobrý..tradiční moderní.. homovložku komentovat ani nebudu :) nejlepší postava je ta Indka co jede v počítačech :) konec by si zasloužil trošku více logiky a pokračování je téměř jisté:) 80% i přes tragické herecké obsazení to nakonec bylo zábavné