• Pohádka

Metoda Markovič: Hojer - Poslední facka (2024) (epizoda)

Tak teď už mi Uhlika líto není..jak pribtom výslechu se rozjel ta radost.. nemocnej člověk ... Jak to dokáže zahrát je až znepokojive..jestli za tohle nedostane nějakou cenu..tak uz nevím...a co a si s tím udělal??? Ja to sežral... no tvl fakt mazec... toho vrátneho jak si zval ty Holčičky tomu bych dal hned kriplovi..100% ta kamera a scénář je na sakra velké úrovni..tohle se hodně povedlo..

Metoda Markovič: Hojer - Ženská oběť (2024) (epizoda)

Jako Petr Uhlík?? Tvl..co to je za skvost??Neskutečný co předvádí!! Nepamatuji si..kdy jsem naposledy viděl takhle přesvědčivě hrát takhle složitou roli - asi Trojana ve Václavovi. On je slizkej..tajemnej ..úplně skvělej!! Normálně mi ho je i líto lidsky jak to vypráví i když je to vrah..je vidět že je nemocnej.. neuvěřitelně reálně to hraje a přenáší emoce skrze obrazovku.. přístup vyšetřovatele je více nežli kamarádsky.. tohle bude něco velkého:) tak další díl sem! 100%

Metoda Markovič: Hojer - Možnost léčby (2024) (epizoda)

To je hodně slušnej nástup ..a to je teprve začátek ..to nejzásadnější má teprve přijít..:) skvělé herecké obsazení..scénář..dobová atmosféra..už se těším na další díl 75%

To se vysvětlí, soudruzi! - Jak uškrtit mistra Šálka (2024) (epizoda)

O chlup lepší nežli první díl..ale i tak je velká bída..začátek strašný..Macháček mi tam nesedí ani trošku..je to celé v neskutečné křeči..snaží se to ale marně..černý humor..scénář to je zoufalost..Hvězdičky za ten pěknej barák ala Adamsova rodina..a za vzbuzeni zájmu..levytujici dcery 45%

Hour of Lead (2020)

Zajímavý krimi thriller..nejprve to vypadá na Klasicky scénář..ztráta dítěte na dovolené v kempu..ale ne všechno je tak jak vypadá:) na konci zajímavé rozuzlení:) když už jsem si myslel..co se stalo..tak to bylo všechno jinak :) 60%

Bratři (2023)

Kontroverzní skupina kolem Mašínů se dočkala filmového zpracování.. kamera..scénář .. dobová atmosféra..herecké obsazení.. vše v cajku jen se úplně nepodařilo přenést tu atmosféru jako např v Lidicích nebo H. Mlýn..pro mě osobně to byla spíše partička zmrdecku ..kteří zbytečně zabíjeli..díky amatérské přípravě.. celkově to jejich vystupování atd..mi nepřišlo moc hrdinské..mohli si třeba vybrat nějaké vysoké soudruhy ty sejmout..atd.. takhle to moc nedávalo smysl..60%

Gentlemani (2019)

Pěkně vyprávěná gangsterska pohádka:)Sonda do mafiánského života..trablí a starostí.. 70% šikovná práce s kamerou a postavami

To se vysvětlí, soudruzi! - Ostře sledované UFO (2024) (epizoda)

První díl.. a tohle byla jedna velká a nudná křeč.. duo Macháček a Cína.. nezazivne..nulový vtip a šmrnc..scénář bídný..Většinou má začátek diváky přilákat a navnadit na další sledování..obávám se..že tady to bude přesný opak.. není nic co by se dalo vyzdvihnout krom dobového oblečení a rekvizit..20%

Medvídek Pú: Krev a med (2023) odpad!

Jako vážně někdo navlikne 2 tlusté kokoty do gumové masky a říká jim prasátko a medvídek Pů?? Tohle je neskutečný bizar.. k tomu přihodí několik nehereckych šlapek a hektolitry falešné krve..a jsem ten největší zoufalec..že na tyhle Hovna ještě koukám:) 0% maximální sračka

Úsměv (2022)

Dle hodnocení jsem koukal asi na něco jiného tvl.. místo divky ..která leze ze studny a Tv - Kruh...usmívající se lidé.. čekal jsem hrůzu..posedlé strašidelné úsměvy a ne uspavace hadů.. Hvězdy jen za hlavní roli..usmudlana ..zničena.. nenalicena...vypadala fakt hrozně:) 25%