• Pohádka

Neposkvrněná (2024)

Klášter..tajemno..jeptišky..pro tohle mám slabost..příběh a co se bude dít jsem vůbec nečekal..dobrá atmosféra..hudba..chtěl jsem dát lepší 3* ale po odvážnem závěru musím dát 4* :) 70% překvapilo i slušné..nečekané gore..

Noční koupání (2024)

Nebudete se už chtít koupat v bazénu..bla bla.. Taková variace na 3:15 jen tady posedava lidi a zabíjí bazén:) postavy pod vodou spíše komické jak z osmdesátých let..ani herecké obsazení žádná sláva...Je to bída 33% po shlédnutí můžete úplně v klidu skočit do bazénu.

Ricky Stanicky (2024)

Příběh o falešným kámošovi..taková nenáročná oddychovka ..ale žádný zázrak..vtipu a humoru jako šafránu..Cena uz je nějakej starej a divím se že takovou roli vzal..:) každopádně to celé drží nad vodou ..40% čekal jsem od toho mnohem víc.. nejlepší jsou asi proslovy šéfa..prej on u toho kouří péra hulibrk..:)

Šógun (2024) (seriál)

Něco neznámého a jiného..úvodní rozpaky.. co to je...to je divný...jaké překvapení..že to začalo bejt dosti rychle zajímavé...skvělá výprava..herecké obsazení..hudba.. pohled na Úplně jinou kulturu a zvyky..Originální série která nemá obdoby..finále v podobě devátého dílů...mazec..90% unikát na seriálovém poli

Šógun - Nachové nebe (2024) (epizoda)

Tak tohle byl strop! Absolutní.. Nejlepší díl a nezbývá nic jiného..nežli s otevřenou pusou zírat na velkolepé finále..:) 100%

To se vysvětlí, soudruzi! - Jak uškrtit mistra Šálka (2024) (epizoda)

O chlup lepší nežli první díl..ale i tak je velká bída..začátek strašný..Macháček mi tam nesedí ani trošku..je to celé v neskutečné křeči..snaží se to ale marně..černý humor..scénář to je zoufalost..Hvězdičky za ten pěknej barák ala Adamsova rodina..a za vzbuzeni zájmu..levytujici dcery 45%

To se vysvětlí, soudruzi! - Ostře sledované UFO (2024) (epizoda)

První díl.. a tohle byla jedna velká a nudná křeč.. duo Macháček a Cína.. nezazivne..nulový vtip a šmrnc..scénář bídný..Většinou má začátek diváky přilákat a navnadit na další sledování..obávám se..že tady to bude přesný opak.. není nic co by se dalo vyzdvihnout krom dobového oblečení a rekvizit..20%

Vedlejší produkt - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

S krimi seriály se poslední dobou roztrhl pytel.. tahle ničím nepřekvapila.. takovej nemastnej průměr..obsazení není špatné.. jen Stivinova mi tam moc nesedí..uvidíme jak to bude pokračovat..zatím slabší začátek 35%

Alibi na klíč: Den D (2023)

Co k tomu dodat :) po skvělém prvním filmu o téhle sympatické partičce zajišťující alibi :) tu máme pokračování a Francouzi opět nezklamali :) tady funguje všechno:) postavy..humor..scénky..prostředí..:) 90% a doufám že se dočkáme ještě pokračování:)

#annaismissing (2023)

Panečku..sralo mě tam od začátku tisíc a jedna věc..nesnáším tyhle hovnojutubery atd..k tomu hnedle postava..co není poznat jestli je holka nebo kluk či moderní Ono..z toho by mě úplně jeblo..ale nejdůležitější je..že jsem viděl sakra dobrej Českej ano! Českej thriller..kde jsem do posledních minut nevěděl..kdo je vrah! Parádně zachycenej odraz tyhle sociální doby..kdy se v mžiku o každém dá všechno dohledat na internetu..však to každej zná..sám sdílím kdejakou sračku...neskutečný kam až to dospělo.. ta Zrzava cubka byla fakt nesympaticka..a nedivil bych se kdyby ji kdokoliv z peroposilatelu sejmul.. Chválím jak se dokázalo držet napětí..různé stopy ..až do konce..hudba skvělá..obrovské překvapení..90%