Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
BoogeySon666
Patrik Krstev
Strakonice, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Horor
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Kanada
Česko
Austrálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Noční můra v Elm Street
(2010)
Pátek třináctého
(2009)
Pach krve
(2003)
Krvavý Valentýn
(2009)
Nekonečný víkend
(2008)
Houbičky
(2007)
Tajemný muž
(2012)
Chata v horách
(2012)
Sebevražedný oddíl
(2016)
Avatar
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno