• Western

Kontakt (1997)

Asi jediný důvod vzniku téhle předlouhé limonády byl režisérův obdiv k herečce Jodie Fosterové. Navíc, když její otec je Marťan.

Věk nevinnosti (1993)

Největší trest pro Scorseseho by byl, kdyby musel natočit film, jehož stopáž by nepřekročila 90 minut. Tolik žvanění...

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Spíš veselohra než cokoliv jiného. Nejlepší byl pobíhající Trojan s ostatkovým křížem v posledním dílu. Tolik peněz, co ta blbost musela stát...

Nový papež - Epizoda 1 (2020) (epizoda) odpad!

Je to asi jako kdybych točil film o Janu Lucemburském, který by jezdil po Havířově na skútru, na hlavě měl cyklistickou helmu, v batohu Temno od Aloise Jiráska a balík plakátů oznamující zrušení roboty, které by házel mezi lid. To tedy bylo něco!

Divotvůrkyně (1962)

Hodně trpělivosti vyžaduje tenhle film, skládající se povětšinou z křiku (včetně kapitána), skřeků a neustálých strkanic. Po hvězdě za výkon obou protagonistek. Přitom vůbec nezpochybňuji humanistické poselství filmu, naopak.

Temné srdce (2022) (seriál)

To je jiná káva než některé slaboduché české seriály!

Moře lásky (1989)

Chcete love story s happyendem a návdavkem předvídatelnou detektivku? Prosím, dívejte se.

Konkurenti (1992)

Jeden můj známý kdysi říkával, když někdo moc žvanil: "Tisíce keců!". Tak o tomhle ten film je: kecy, kecy, kecy. Někdy jsem musel posouvat ukazatel o pár minut dál, když ty řeči už byly nesnesitelné. Ale Al Pacino a Ed Harris byli ve svých "přemlouvacích" scénách jedineční.