• Krátkometrážní

Život v sevření mrazu - The Meltdown (2013) (epizoda)

Dil nese v cestine jiny nazev Zpecetit dohodu a venuje se mlademu paru, jehoz snem bylo preastehovat se daleko od civilizace se svymi psi, coz se jim uz sedm mesicu dari a buduji sve hnizdo. "Od rana jsme nechytili zadne ryby,tak nalada byla divna" rika muz. Dalsi dejova linka se venuje tradicni inuitske rodine, ktera vyuziva trojici bobule,maso, ryby. Hlavne lov tulenu.

Lesy budoucnosti (2023) (TV film)

Král Šumavy: Fantom temného kraje - Hranice (2022) (epizoda)

Filmova remesla jsou vyborna. Z prevadecu za komunismu oznacovanych jako nepratele statu jsou nyni hrdinove. Na rozdil od Kachynoveho filmu Kral Sumavy. Zde na hranici jeste nejsou zelezne draty a zelezna opona teprve vznika. Hasil na svobodu pomohl desitkam lidi.  Atmosfera Sumavy je pekna.

Kukačky (2021) (seriál)

Rozdily mezi malomestem a metropoli, zamysleni nad predsudky k jinakosti (autismus), vyobrazeni vztahu rodiny k chlapcum, odhalovani vnitrni dynamiky obou rodin.

Kukačky - Epizoda 5 (2023) (epizoda)

David Novotny jako prchlivy chlap s traumaty minulosti. Sabina Remundova razna, ustarana a empaticka mama. A odhalovani vnitrni dynamiky rodin.

Louskáček v hip hop stylu (2022) (TV film)

Tradicni balet zmutovamy do hip-hopu. Tanecni sceny nejsou spatne, ale kostymy jsou hrozne.

Úžasný Mauric (2022)

Na film se mohou divat i dospeli. Je tu osobity humor vcetne zabavnych detailu. Text ma vice vrstev a stoji si vyse nad jednoduchou animaci. Vyraz se vice promenuje jen u Maurice.

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Je to zabavny a rychle zapomenutelny spionazni thriller, ktery uspokoji fanousky Guye Ritchieho, Jasona Stathama a Huga Granta. Josit Hartnett hraje dost jalove. Aubrey Plaza je tu jako ozdoba.  Je tu mene akce nez by se dalo ocekavat - vrtulniky se objevi az v zaveru. A take vyvoje postav, takze jsem o ne ani nemel strach. Vypada to, ze se bavili i herci. Natacelo se v turecke Antalyi. Nalada je prijemne starosvetska. Neuvidite nic noveho. Superspiona tradicne vytahnou z dovolene. Tym se dlouho sestavuje. Prepychove prostredi casem omrzi. Netradicni je vyskyt ukrajinske mafie misto ruske.