• Krátkometrážní

Zločiny srdce (1986)

Feministická nálada bez vzájemné chemie. Jde o adaptaci vítěze Pulitzerovi ceny.

Zločiny lásky (1992)

Klasická love story s kriminální zápletkou, které je na vedlejší koleji.

Manželství s mafií (1988)

Osmdesátková komedie z ženského rebelského úhlu pohledu a s předvídatelnou zápletkou. Je zde hodně akce, ale většina gagů je utahaných.

Horká krev (2000)

Rok 2000 se zdá více mimo a bizarní než 80. léta. Tohle je sebevědomý hororový kousek. Je mnoho filmů s podobnou zápletkou jako Horká krev. Například Hills Run Red (2009) nebo Midnight Movie (2008). Béčková herečka Molly Ringwaldová byla krásná.

Kopí osudu (2010) (TV film)

Profesor muzea nebo spíš muzeální profesor, který by klidně mohl sloužit jako exponát a mýtické kopí (při poslední cestě Krista byl bodnut do boku kopím jednoho z římských vojáků a kopí se tak stalo svaté).

Věznice Bangkok - hotel all inclusive (2004)

O vězeňském systému založeném na preventivním odstrašování potenciálních pachatelů. Drogoví dealeři jsou opravdu vrahové a doživotní cesty nebo popravy jsou pro zdraví společnosti oprávněné. Stejně tak jako nejvyšší tresty britským fašounům. Proto je Thajsko turisticky bezpečná populární země.

Ruské peklo (2004)

Díval jsem se na to jen za účelem kurzu ruského jazyka.

Mistři medicíny - Monika Arenbergerová (2021) (epizoda)

Připadal jsem si jako na jednom ze svých zimních lyžovacích či letních sportovních kurzů s lékařskou fakultou. Nedávno byla slečna na koncertě v Lucerna music baru překvapena, když jsem ji řekl, že je z lékařské fakulty, jak jsem to poznal. Megainteligentní lidé se smyslem pro humor většinou předstírající empatii, věnující 7/24 včetně Silvestra své profesi, kteří si myslí, že jsou nejvyšší kasta společnosti. Pobavilo mě "výběrové řízení" staré ošklivé lékařské kapacity na svou mladou manželku. Vyděsilo mě, že dermatologie je tak složitý obor, že i zde musí být specializace.