• Krátkometrážní

Kabát: Bára (2000) (hudební videoklip)

Dnes klasika.

American Utopia (2020)

Je to pro potěšení davů nebo zájezdů z venkova za muzikálem. Nával pozitivity, sousedská láska , naděje a humanita , písně o osamělosti , koukání na televizi, konzumerismu, policejním zabíjení uprostřed pandemie jako dočasná útěcha působí děsivě.

Posledních 24 hodin (2006) (seriál)

Shlédl jsem pár dílů a styl vyprávění byl příjemný.

Draculův rodokmen (2003) (TV film)

Přitažlivá postava, která má možná stejně přehnanou image jako zpěvák Marylin Manson. Zdá se, že ho Rumuni obhajují. Zachránce Evropy před muslimy. Na hradě Bran jsem na prohlídce byl , i na původním hradu ukazovaným v dokumentu. . Přímo od něj lze za dva dny s přespáním ve stanech nebo na horské vrcholové chatě přejít krásné vysokohorské pohoří. Ta duchařská vložka je úsměvná. Někdo oba průzkumní v noci pěkně vystrašil. Fenomén "nerozkládajících se upírů" v hrobě byl vědecky vysvětlen.

Vrahův polibek (1955)

je již znám Kubrickův talent, ale každý má občas svůj salátový den. Později Kubrick tuto produkci označil za své studentské dny.

Tygr a sníh (2005)

Nedivil bych se jestli tento film vyhrál cenu nejhorší film roku. Je to komedie o chlápkovi, který jede do Iráku a uprostřed komických dobrodružství se snaží zachránit svou lásku, která je zraněna bombardováním. je to předvídatelné, nezáživné a nikterak hluboké.

Diamanty (2009) (TV film)

Komplexní pohádka o malých a velkých hráčích v africkém diamantovém byznyse. zabalené do vraždy dcery senátora.