Baby Driver (2017)

Rozhodně lepší řidičská podívaná než v posledních dílech Rychle a zběsile. Postava Baby je v celku sympaťak, Jamie Foxx jako pošuk výbornej a Jon Hamm si padoucha taky rád zahrál :D Prostě dobře vyvážené. Honičky, akce, trocha romantiky funguje to pěkně.

Vadí nevadí (2018)

Potřebuju se zeptat proč přeložili Truth or dare jako vadí nevadí? Nevím já tu hru znám jako Pravda nebo úkol či výzva :D ale dobře, Vadí nevadí je asi přijatelnější komerční název. Chápu, že vytvořit horror jedné z nejpopulárnějších her při kamarádském popíjení, je fajn nápad. Dokonce to ani nevypadá tak špatně, hra si vybírá dobré otázky, nic méně úkoly byli o ničem. Finále bylo docela zajímavé a celkem překvapivé, každopádně do toho nejspíš zapojila milióny lidí takže kdo ví jak by to teď vypadalo ve světě, kvůli jejího rozhodnutí :D Druhej díl by byla sranda sledovat.

Tým Škorpion (2014) (seriál)

Skupina géniů a zároveň i podivínů řeší zapeklité případy. Všestrannost postav je velmi zajímavá a všichni jsou sympatičtí. Dobře se na to kouká, ale nic co by vás nutilo chtít okamžitě vidět co nejvíc. Takže, průměr který vás zabaví, ale nebudete se snažit vidět všechny řady za víkend.

Lucifer (2016) (seriál)

Pán podsvětí, na menší dovolené kde si dělá co chce, kdy chce a nebere ohledy na nikoho a na nic. Tohle je ''pekelná'' jízda. Tom Ellis je fantastickej v této roli, rozhodně ten seriál potahal.

Všemocný (2015) (seriál)

Film s Bradleym Cooperem, byl vcelku zajímavý a rozhodně se postavil do kolonky lehce nadprůměrný, tento seriál měl podobný potenciál, cameo s Bradleym bylo příjemné na sledování, každopádně to bylo repetitivní a skrytá hlavní zápletka byla nezajímavá. Nevím jestli to předčasně ukončili, nebo to mělo být jen na jednu řadu, ale nenaplnilo to potenciál.

Continuum (2012) (seriál)

Hlavní herečka pro mě tento seriál neskutečně potahala, protože jinak bylo herecké obsazení trochu tragédie. Nikdo už tam nebyl tak výrazný jako právě ona. Cestování časem, nic nového.. nic méně atmosféra okolo toho co všechno může časovou linii ovlivnit bylo celkem zajímavé pozorovat. Opět, klasika seriálů, poslední dvě řady bída, první dvě super.

Skladiště 13 (2009) (seriál)

Nevím jestli to od první chvíle bylo plánované spojit tento seriál s Heurékou-město divů nebo ne. Každopádně, to bylo pěkné zpestření když se ty světy propojily. Docela ujetej seriál, nic méně sympatické herecké obsazení i co ze padouchů týče. Poslední řady už nebyli nic extra, jenže to se stává snad každému seriálu

Terra Nova (2011) (seriál)

Tohle se mi mega líbilo, seriály kde se lidstvo střetne s dinosaury, je téma na kterou se rád koukám a je mi jedno jak špatně CGI vypadá. Nápad to byl super, přežívání, každodenní potíže a strasti. Trochu divné, že jen co se objeví detektiv co tam ani neměl dělat, začnou se hrnout potíže které jen on dokáže vyřešit. To opravdu vojáci nemají detektivní vnímání? Naštěstí to neřešíte a jdete se seriálem ve kterém se ukazuje další zápletka, ze zápletky se stanou dvě zápletky a potom to skončí hned první řadou a vy jste nasranej, protože nic nevíte.

Banda (2019) (seriál)

Na začátku jsem byl nadšený, superhrdinové na povrchu nic méně superpadouši vevnitř.. Konečně se někdo odvážil, jasně až příliš si vzali příklad z hrdinů co známe, Superman, Aquaman, Wonder women, Flash... Nijak to ten seriál neskrývá, navíc využil té popularity že lidi tyto hrdiny zbožňují a vidět je v podobě padouchů je velmi povedená změna. Každopádně, ikdyž jsem byl omámený celkovým provedením, nějak se mi nechce do druhé řady a ani si nevzpomínám co v první řadě bylo tak super. Takže se to u mě řadí mezi průměr.

Knihovníci (2014) (seriál)

Flynn Carsen se stal jednou z mých oblíbených TV trilogií, které nikdy nebyli točené aby šli na velké plátno do kin, ale svým vlastním způsobem měli své kouzlo. Když to vezmeme kolem a kolem je to indiana jones, s trochou nadpřirozených věcí a kouzel, který chrání svět. Je to nenáročné rodinné dobrodružství. Nakonec přidejte pár dalších knihovníků, každý má své nevýhody i výhody a máte pár příjemných epizod.