Mami! (2014)

Bože, to využití formátu obrazu... Takhle se to dělá, Snydere. Co je kurva ten Dolan za nadčlověka? 10/10

Wonder Showzen (2005) (seriál)

Nejlepší využití dětí v historii televizní zábavy.

I Am Here… Now (2009)

Některé momenty patří rozhodně k tomu nejlepšímu od Breena (má oblíbená scéna bude asi pool party s kurvama), jsou však proloženy zdánlivě nekonečnými záběry pouští či Breena jedoucího v autě, což sice vytváří celkem zajímavou kombinaci, ale nedovoluje mi to zařadit "I am here... now" k mistrovským dílům jako Faithful Findings a Twisted Pair, i když ten název je fakt boží.

Boratův navázaný telefilm (2020)

No jo, s jedničkou se to srovnávat nedá, to je prostě legenda, zatímco subsequent moviefilm na mě zapůsobil velice zapomenutelně, jednak kvůli odkazování na současné události, jednak už jsem ze Saschovy strany necítil takové zapálení (což je trochu zvláštní, když si uvědomím že s Jerrym a Jimem strávil pět dní, aniž by vypadl z role)... Celkem vzato se mi to ale pořád líbilo, překvapivě spíš ty skriptované části, různé menší vtípky, ne ty části, kde se ztrapňuje před desítkami lidí. Taky závěr to celkem pozvedl. Jo a potratová scénka byla geniální. 6/10

Láska a příšery (2020)

Protagonista začal být otravný ještě rychleji, než přestalo být všechno, co se mu dělo, zajímavé. Snad jsem neudělal chybu v interpunkci. 5/10

Twisted Pair (2018)

Ten záporák se soškama koček to celý posunul úplně jinam...

Uprchlík (1993)

Vzhledem k jednoduchosti zápletky považuji stopáž za lehce přestřelenou, ke konci už to chvílema působilo trochu natahovaně... Ale jinak jde o nepřekvapivě dobrý film s nepřekvapivě dobrým Harrisonem Fordem a několika úžasně napínavými scénami. 8/10

Odbor městské zeleně - Série 7 (2015) (série)

Důstojné zakončení. Zasazení do budoucnosti trochu divný. Top seriál z toho pro mě úplně není (jen tři série ze sedmi byly fakt boží), ale overall moc fajn. 8/10

Like House (2021) (pořad) odpad!

Jako překvapivě bych z nich asi bez mrknutí oka nechal na hranici upálit jen pana Kajumiho. Takže asi úspěch? Edit po shlédnutí více dílů: Nevermind.