• Publicistický

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

No jo... mám přeci jen slabost, pro seriály z lékařského prostředí. Ale s tímhle si zatím nevím rady. Seriózní chvíle obstojného lékařského dramatu jsou velmi často přehlušovány jakousi prapodivnou kaší pitomých dialogů, romantického žvatlání a případů obecné blbosti. Takže za to prostředí tu jednu. Ale pochybuji, že to v mých očích kdy stoupne. Spíše to vidím na pád zcela dolů. DODATEK: Ne je to blbost. Prostě a jednoduše tupá, plytká kravina.

Nádraží (2017) (seriál) odpad!

A tohle je zase kurfa co??? Nejvyšší čas vyhodit televizi z okna.

Single Lady (2017) (seriál) odpad!

Kriste pane co to zase je??? Vlastně víte co? Já ani odpověď znát nechci.

Soudy Kláry Slámové (2017) (pořad)

Popravdě a na rovinu řečeno, nemám vysvětlení pro své hodnocení. Normálně těmto kravinám dávám jediné možné hodnocení a to je ODPAD. Ale tohle prostě propálilo díru do všech absurdit, kravin, cajdáků, limonád a kde jakých jiných televizních blbin. Nevím... jak říkám nemám vysvětlení, ale když na to narazím, tak se chvilku koukám a propadám záchvatům smíchu. Takže se všem omluvám, za tento svůj poklesek.

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Hm... ne. Prostě ne. Prknné, nudné, trapné a nesledovatelné. Ach jo...

Star Trek: Discovery (2017) (seriál) odpad!

Ne. Prostě ne. Discovery mě totálně nezaujalo. Postavy mají menší hloubku než čajový podšálek. Děj dílů je buď příšerně utahaný nebo naopak šíleně hektický. A nejvíce mě dostává lež producentů, že děj se odehravá v Hlavní časové linii (Prime timeline) Star Treku. J. J. Abrams aspoň přiznal, že chce takzvaně znovu nastartovat, nebo rebootovat chcete-li, celý Star Trek a tak vznikla alternativní časová linka. Tak jo fajn. Ale když mi někdo lže do oči tak jako tvůrci tohohle paskvilu, tak prostě ne. A nějaké pěkné vizuální efekty to nezachrání. Pro mě Discovery není Star Trek a je to totální propadák. 0%

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Já nevím. Na jednu stranu to není špatné. Efekty vypadají skvěle. Obsazení také není špatné. Ale z některých momentů se mi zastavoval mozek z tak děsně koncentrovaných dávek blbosti. Já mám Hvězdné války rád, ale ani sebelepší zvláštní efekty nezamaskují místy opravdu tupý scénář. 50%.

Star Wars: Síly osudu (2017) (seriál) odpad!

A to jsem si myslel, že nic nepřebije Teletubbies... tupé, strašné jak po stránce děje tak vzhledu. Postavy mají hloubku asi takovou jako čajový podšálek. A to všichni grafici a animátoři dostali mozkovou mrtvici nebo co? Ne. Tohle prostě neklapne. 0/5

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

PA-NE-BO-ŽE!!! Hele já vím, já vím. Už jsem to psal, říkal a já nevím co, ale klidně to napíšu znovu. Já vím, že studnice originality je více méně vyčerpaná a 9/10 dnešních věcí jsou kopie. Někdy lepší někdy horší. A tahle věc je vlastně třetí kopií britského seriálu Life on Mars. U nás běžela americká verze. Stejný originální název a v češtině známé jako Polda z Marsu. Příšerná předělávka na kovbojku, ale fajn. Jak se říká mohlo to být horší. Pak si to střihli Rusové s jejich Odvrácenou stranou měsíce. Ale taky dobré. Sice moje ruština není nic moc, ale trochu cviku prospěje. A teď tohle. Čtyřikrát přelitý čaj je čajíček. A to je i tohle. Slaboučký nudný utahaný čajíček.