Živí mrtví - Omega (2019) (epizoda)

Sakra v týhle epizodě se skoro vůbec nic nestalo snad krom konce. Celej díl se snaží Daryl a povedenej králův synek dostat informace z dcery vůdce Whisperers. Králův "syn" má totálně vymletej mozek a Daryl se zase začíná chovat jako milej chlápek. Nový přeživší, který zavítali do Hilltopu se vydávaj v noci na sebevražednou výpravu za jeho kámošem a pak si najednou uvědomí, že je to nebezpečný. A Tara ve vedení mě bude taky srát ještě dlouho hádám (zabijte tu holku už někdo). Už jsem si začínala myslet, že se lidi v TWD začínaj chovat jako když nemaj v hlavě nasráno. Vypadá to, že si budu muset počkat.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Zastávám se názoru, že by měli tuhle sérii utnout v polovině a dál nepokračovat, protože ve druhý polovině se bohužel snižuje kvalita každým dílem, snad krom posledního 18týho. Krom toho jsem si však tuhle sérii kraťasů užila, a i když ji nemůžu prohlásit za jednu z nejlepších sérií, jak jsem si myslela ze začátku, některý epizody mi zůstanou v hlavě aspoň dalších pár měsíců a možná si je někdy pustím i znova. Za mě nejlepší kousky: Sonnie's Edge, Three Robots, The Witness, Beyond the Aquila Rift, Secret War. Každopádně pokud udělaj druhou sérii, doufám že se dočkám více poprsí, údú, krve a ruský Vodky. :) Po druhý sezóně: Co k tomu říct, stejný jako první série. Nějaký epizody úplně skvělý, co by si zasloužily dvou hodinovej film a nějaký zase takový nic moc. Co mě sere je, že druhá série měla jenom 8 dílů. To bych si radši počkala rok navíc a měla větší dávku, takhle to je jenom taková ochutnávka, co máte za hodinu hotovou. Ještě k tomu, když každej díl trvá tak 4 minuty. Nápad je to fakt skvělej, ale jestli bude třetí série, tak upřímně doufám, že nebude mít tak 4 díly. Tak naviděnou u příští série.

Love, Death & Robots - Tajná válka (2019) (epizoda)

Ano prosím. O toto jsem žádala celou nebo aspoň většinu druhý poloviny tohohle seroše. Závěrečná epizoda z mrazivý zimy z Ruska. Tomuhle dílu absolutně nemám co vytknout (snad jen krom toho, že ruština nebyla slyšet, ale to se dá přežít). Hned bych se koukla klidně i na film s timhle tématem.

Love, Death & Robots - Doba ledová (2019) (epizoda)

Žádnej úžasnej díl, ale líbí se mi ta kreativita a konečně taky jednou fungující humor. Kdo by sakra nechtěl pozorovat naší civilizaci od počátků v mrazáku že? :D

Love, Death & Robots - Mrtvý úhel (2019) (epizoda)

Jak se tak blížím ke konci seriálu říkám si, proč se na druhou půlku radši nevysrali a nevypustili ven jenom tu první. A říkám si to z jednoho prostýho důvodu, druhá půlka stojí za hovno (taky hlavně proto, že začíná bejt family friendly ale co už, takový je 21. století). V tomhle díle Netflix zase zkusil "humor" a vytvořil rádoby vtipnou epizodu s tak klišé dialogama, že jsem přemejšlela nad tím, že se na tuhle epizodu radši vyseru a půjdu omrknout Pornhub. Týpek, co měl na starosti podminování vlaku ohrozil celou misi kvůli roztomilý myši (to jsem si omylem pustila Disney nebo co?). Zkrátka a dobře, tenhle seroš šel z jednoho z mejch oblíbenejch seriálů vůbec na průměrnej animák s pár dobrejma epizodama.

Love, Death & Robots - Zimova modř (2019) (epizoda)

Nejsem žádnej filozof, takže když už má něco hlubší smysl, byla bych ráda kdybych aspoň věděla k jakýmu hlubšímu smyslu to směřuje nebo nad čím mám přemejšlet. V tohle díle žádnej hlubší smysl nevidím a jestli to mělo bejt, že se na konci dokázal radovat z maličkostí, tak zase tak hlubokej nebude. Vůbec mi tenhle celej díl přišel v celku nelogickej s tím malováním vesmírnejch těles na modro a tak. Sice jsem žádala o artovej filmík, ale hold jsou určitý artový filmy, co mi zkrátka nesednou a to ani nebudu mluvit o animaci.

Love, Death & Robots - Šťastná 13 (2019) (epizoda)

Další epizoda z vojenskýho prostředí, tentokrát se ale vyvedla dobře, teda pokud nepočítám těch asi pět sekund, kdy měla ženská hlavu vystrčenou ze zákopu a nepřátelé ji nezabili.

Love, Death & Robots - Noc ryb (2019) (epizoda)

Tahle epizoda byla pojatá spíš v artovým stylu, což vůbec neuškodilo, spíš naopak. Dokonce bych brala víc artovejch epizod (určitě radši než vlkodlačí vojáky, ano furt sem se z toho nevzpamatovala).

Love, Death & Robots - Pomocná ruka (2019) (epizoda)

Sakra tohle by byla tak skvělá surová epizoda, kdyby dávala smysl. Ta ruka by jí takhle rychle určitě nezmrzla, v budoucnu asi nebudem znát monitorování objektů (požaduju vystvětlení jaktože si nevšimla nebo spíš senzory takhle velký věci (aspoň podle toho, jak to tam ukázali si myslím, že byla velká asi jako lidský hovno) mířící ke stanici a taky proč se sakra nepřivázala?