Wrestler (2008)

Velmi podobný film jako 8 mile akorát ze světa wrestlingu. A hlavně skvělý Mickey Rourke. Je to kvalitní film, ale čekal jsem více, tak proto jsem možná byl ke konci trochu zklamaný.

Mejdan v Las Vegas (2008)

Romantický komedie moc nemusím, ale tahle se mi doopravdy líbila Skvělé hlášky a vtipné momenty a Kutcher mě příjemně překvapil.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Nejhorší ze všech 4 filmů, vtipů je tu minimum a příběh zamotaný a zbytečný. Ale efekty, hudba a samozřejmě Johny Depp jsou dobré..

Hory mají oči 2 (2007)

První díl se mi celkem líbil, ale toto to uplně zkazilo. A hlavní hrdinové jsou snad nejhorší a nejpaptetičtější, jaké jsem kdy viděl.

Thor (2011)

Když se děj odehrával v nadpozemském Asgardu bylo všechno parádní, ale když přešel na Zem, tak to začalo trošku kolísat a film vyzněl trochu jak z německé produkce. Hercům to celkem šlo, hlavně Hemsworthovi. Ale doopravdy se mi nejvíce líbill začátek, kde je vidět propracovanost a originálnost, která jinak v Marvel Universum zoufale chybí.

Rychlejší (2010)

Od začátku až do konce pořád stejné.. Občas se pokusí řešit humorně nějaké vážnější morální ‘dilema’, jako např. jestli můžu zabít gangstera, ze kterého se stal kněz, ale zabil mi bráchu, ale ani to filmu moc nepomáhá. Ale na druhou stranu snaha o nějakou zápletku byla, takže lepší než nic.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Určitě lepší než třetí díl, ale horší než první a druhý.. Děj byl občas zdlouhavý, ale Johnny Depp a mořské panny vše zachránili, takže jsem se nenudil jak u trojky. Jinak atmosféra a hudba opět skvělé, takže jsem byl spíše příjemně překvapen.

Návrat k vítězství (1981)

Celkem příjemná oddychovka u které si člověk odpočine. Sice Stallone není jako brankář moc přesvědčivý, ale ostatní výkony ujdou, takže to v závěru není ani tak špatné a nápad je to originální.