Uprchlík (1993)

Neskutečně nadhodnocený runaway thriller. Oscar Tommy Lee Jonese vyloženě za zásluhy, ne za výkon v tomhle filmu.

Hadí oči (1998)

Dokonalé vítězství formy nad obsahem. Závěr na mě působí trochu moc křečovitě.

8 žen (2002)

Pokud chcete vědět něco o ženách, podívejte se na tenhle film. Dozvíte se toho opravdu dost, ale asi jim těžko porozumíte. Jediné co bych vystříhal, by byly ty muzikálové výstupy. Zbytečně protahují děj a ubírají Vám na zážitku, který mohl být větší.

Mission: Impossible (1996)

Nevim, co Vám furt vadí na ději? Je sice zamotanej, ale čumíte snad na špionážní film, ne?! Rozhodně ho má - narozdíl od dvojky. A Emmanuelle Béart je nádherná - zabít bych ji nedokázal.

Hráči (1998)

Asi nejlepší film o pokeru.

Prvotní strach (1996)

Strhující výkon Edwarda Nortona povyšuje tento thriller do nadprůměru. Když vedle sebe postavím Cubu Goodinga jr. a Edwarda, říkám si, že akademie musela být pod vlivem drog. Paradoxně jsem si tak připadal při sledování filmu, protože jsem nemohl z Nortona spustit oči.

Zlatíčka pro každého (2001)

Pohled do soukromí hollywodských hvězde v podání hollywoodských hvězd = jedna velká nevtipná bulvární křeč.

Ospalá díra (1999)

Stylizace, komiksovost, sťaté hlavy a bílý dým není všechno, Time!

Batman se vrací (1992)

Už ne tak pohádkově infantilní jako jednička, naopak perverznější a vůbec celkově ujetější pokračování. Přesně podle mýho gusta. Michelle Pfeiffer bych si v tom oblečku vzal domů jako sadomaso dominu. :-)