Duše (2020)

Pixar se zase snažil o oduševnělý smysl života, ale i přes jejich patent na všerozum to opět nedotáhl do konce.

Moonfall (2022)

Heh, klasický Yolo. První půlka úplně v pohodě. Bohužel ta druhá funguje jen z poloviny a to ta vesmírná část. Zbytečně zase sledujeme příběhy x postav na Zemi s obludně hnusnými efekty z roku 1999. A přitom jsem tu vesmírnou pohajdu celkem baštil, stačilo se věnovat pouze Měsíci. Ale dobrý, Roládo. Po druhým Dni nezávislosti jsem na tebe chtěl spáchat atentát. Za tohle bych tě možná i pozval na párek v rohlíku za hlavákem. Tak snad Stargate bude už za 3*.

Kyslík (2021)

No jo, troglodyt Livingvřed nezklamal. Já věděl, že na jeho nedoporučení se dá spolehnout.

Národní házená (2022) (seriál)

Suchošův humor nikdy nehrál na intelektuální notu a všichni víme, že to je tak trochu ko..t. Ale kupodivu se mu tohle docela povedlo. Byť to smrdí korunou a finále vyjde víceméně naprázdno.

Okresní přebor - Návštěva z kraje (2010) (epizoda)

Vlastně vůbec poprvé jsem si dal OP najednou za sebou. Jelikož jsem vesnický fotbal chvíli hrál, častokrát jsem tam viděl i sebe... Díky za tu nostalgii. Tyvle, leepus... Ty budeš mít solidně nudný a zoufalý život.

Případy 1. oddělení - Krádež století (2016) (epizoda)

Už v díle Tělo jsem říkal, že to je tutově to, jak u Podoláku na Orlíku našli bednu s ženským tělem. A taky že jo. Na Orlíku znám každý tělo, co kde vyplavalo. Že to ty šmejdy táhne zrovna tam...