Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Někam přijdou, nažerou se, maj blbý plky a tak pořád dokola. Jo a ještě jim tam občas po jídle obsadí záchod :-DDD Nechápu, jak tv prima může uvést Ano, šéfe a zároveň takovýto paskvil. Kde navíc musíte poslouchat velice rádoby vtipné poznámky a stejně se dozvíte houby s octem.

Pošťák Pat (1981) (seriál)

Pošťák Pet, pošťák Pet, pošťák Pet nám veze fet!

Vlčí halíř (1975) (TV film)

Tak se takhle jednou vzbudim s kocovinou na gauči a v televizi běží tohle. Ovladač daleko, nastupuje drsná bolest hlavy a svaly stávkujou. Tak na to zírám až do konce a nakonec je z toho hodnocení 70%.

Herkules (1995) (seriál)

Xeně jsem dal 2 hvězdy za kozy. Herkulovi dávám jednu, protože to je ......

Úplné bezvětří (1989)

Billy Zane jako psychopat rozhodně nezklamal a Sam s Nicole hrají to svoje. Lokalita otevřeného moře také zafungovala na výbornou a vidina jediné lodi široko daleko jen atmosféru umocňuje. Proto je mi záhadou tak nízké hodnocení tohoto díla. Buďto zde přítomní měli v dětsví až moc sugestivní zážitek z Čelistí nebo trpí mořskou nemocí :-)

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Naprosto nejhlubší dno sraček!!!!! Jednička by se z tohoto patladíla pozvracela!!!!

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

První sezóna **** Z počátku nic moc, ale postupem času si "Atlantisku" zamilujete. Hlavně pokud jste předtím byli příznivci původního Stargate. Seriál jde, dá se říci, ve vyšlapané cestičce svého staršího bratra a propojen je s ním dokonale, protože se začal natáčel v době, kdy původní Stargate natáčel 8.sezónu. Tam, kde byl ale starší brácha často /na můj vkus až moc často/ kostrbatý a natahováný až k Oriům, tam je mladší uhlazený, pěkně zabalený a podaný s naprosto perfektně využitým potenciálem. Postava českého vědce Radka Zelenky /David Nykl/ ještě podtrhuje svými českými hlody typu: ty vole já tady s těma hercema nemůžu dělat" :-D humornou stránku a nadhled seriálu. Když k tomu přidáte sakra nabušenýho protivníka, jakým jsou Wraithové, jenž jsou po Replikátorech konečně pořádným protivníkem, ne jako trapní Oriové, sympatickou posádku, kvalitní galaktické řežby a kouzlo Atlantidy samotné, dostanete řádnou porci sci-fi zábavy! Druhá sezóna **** Zatím se to zdatně drží. Je tu daleko více záživnějších dílů a také se to celé drží více kostry příběhu, tedy Wraithů. 3.sezóna **** ALE NARAZIL JSEM NA PRVNÍ 2 POPELNICOVÝ DÍLY!!! Je to 13. díl, kdy opět narazí na Lucia Luvina, který už není neodolatelný, ale je nepřemožitelný. Bože, proč??!! A ten 2. brakový je 15. 13. díl je plný neuvěřitelných stupidit, takového kalibru, že máte pocit, že to někdo nechal napsat a zrežírovat svému desetiletému synkovi. Navíc se to odehrává naprosto v té samé vesnici, jako jeden díl původního stargate, kdy sonda projela branou, zjistila otrávené prostředí, najednou projela do krásného světa, oni se tam vydali a zjistili, že onen krásný svět chrání silové pole, které se ale zmenšuje. Vzpomínáte?? Tak přesně v týhle vesnici je i tenhle brakový díl 1. třídy. No a 15. díl je něco zase s nějakýma vidlákama, co dlouho válčí proti sobě navzájem a je to natáčené čistě ve studiu v naprosto, ale naprosto příšerných kulisách! Nemám ve zvyku hodnotit jednotlivé díly, ale tohle sem napsat musel. Jestli totiž ještě párkrát zahlídnu v tomhle seriálu tak hnusnou epizodu, budu hodně uvažovat, jestli si to pak ve finále zaslouží vůbec 3 hvězdičky.4. sezóna *** Zde bych již zakončil, témata začínají být velmi ohraná a nezáživná. 5.sezóna ** Neskutečný, jak takovýmu seriálu může dojít dech! Něco neuvěřitelného, co bylo z počátku na vrcholu momentální sci-fi, zklouzlo do totálního šedýho nudařskýho shitu, zakončenýho debilním paskvilem, jenž neměl absolutně ŽÁDNOU atmosféru a bylo mi v ten moment TOTÁLNĚ u prdele, jestli celá planeta půjde to háje nebo ne, protože takhle odfláknutý konec měl pouze další jiný seriál........ano, původní hvězdná brána. Takže v obou případech to, co původně hýřilo nápadem a gradovalo do naprostých orgií, končilo trapným pokusem o mega zakončení jinak úspěšných seriálů. Měli jste si vzít ponaučení z tvůrců Farscapu, to byl panečku závěrečňák!!! Tohle bylo opět pouze a jen velmi trapně zakončené!!!