• Krátkometrážní

Frajeři (2009)

Neskutečně vtipná a svižná magořina. Skvěle naanimované, výborné vizuálně a soundtrack je výtečný - samé chuťovky! Psal jsem české titulky (pravděpodobně úplně první), tak jsem si ty jejich hlášky fakt užil :)

Road Trip: Pivní pong (2009)

Docela překvapivě vtipný film, od kterého jsem vůbec nic nečekal a mile mě to překvapilo. Jinak je to samozřejmě klasika se samýma nahýma babama. Krom toho jeden z hlavních hrdinů až nápadně připomíná Ashtona Kutchera! Plus Beer pong je opravdu hra asi jen pro amíky.

Z nuly hrdinou (2002)

Vydařený úlet :) Plus scéna s okem :D

Saturnin (1994)

"Setapouch! SETAPOUCH!!!" :DDD

Intimní osvětlení (1965)

Komedie, ve které se vůbec nic neděje + bombová scéna s vaječňákem na závěr :)

Metropie (2009)

Depresivní atmosféra v příběhu ovládání lidského vědomí se docela podobá Matrixu, ale vizuální stránka zaujme natolik, že diváka opravdu pohltí. Pomalé tempo a temné scény přidávají na hutnosti a už samotné vzezření postav působí velice sugestivně. Kombinace 3D a 2D ploškové animace na mě dýchlo takovým způsobem, jaký jsem ještě nikdy neviděl - místy mi to připomínalo hodně kvalitní Southpark. Velice zajímavý počin, který je ale ze začátku docela matoucí, ale ve výsledku je to klasický boj jedince proti zlé korporaci. Hodnotím hlavně originalitu vizuálna a atmosféru.

James Bond Jr. (1991) (seriál)

"Strýček ho naučil triky co znal, i jméééééééééééno mu dal - Jaaaaaaaames Bond! Tydy ty ty - James Bond junior!"

Reboot (1994) (seriál)

Na tehdejší dobu neskutečný odvaz, protože CGI animace byla tehdy hodně v plenkách, protože celé to vlastně odstartovalo až za rok s Pixarem a jejich první Toy Story.

Jonny Quest (1986) (seriál)

Tehdy jsme to žrali asi stejně jako na tehdejší dobu podobně udělaný Reboot.

Pláž (2000)

Leonardo v jedné z jeho prvních psycho rolí. Kvalitní podívaná.