• Krátkometrážní

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Ultrabrutální krvák. Tak se to má dělat. Žádné ofuky, prostě natvrdo, přesně, jak to má divák rád!

Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

Po všech těch kriminálkách je to něco jiného a neokoukaného. Vanessa Marcil je boží.

Dožeň, co se dá! (1999)

Skvělý Brendan v roli muže, který má 30 let starou výchovu. Dost dobrá komedie plná šílených situací.

Black Books (2000) (seriál)

Po první sérii musím dát 4 hvězdy. Klidně bych dal pět, ale kolísání humoru v epizodách je opravdu velké, například na díl Grapes of Wrath nemá zatím nic. Tak jako v IT Crowd je tady plno šílených nápadů a typicky britský humor mám rád, takže se těším na další kousky... Po třetí sérii: Skoro mám chuť dát 3 hvězdy :( Neskutečný pokles. Třetí série (6 dílů) by tak slabá, že jsem se v každém dílu zasmál maximálně asi tak dvakrát. Jakoby došly nápady - podobně jako Futurama. Slabý odvar první série. IT Crowd sice taky není každý díl nářez, ale i tak je o úroveň výš než Black Books. Sere mě to, protože to fakt dobře začalo.

Loudilové (2009)

Slabší průměr. Ale song od Marka Hoppuse "Until the Stars Fall from the Sky" stojí za slyšení :)

Okrsek 13 (2004)

Film o parkouru, kde děj je až na druhém místě. To, co David a ostatní předvádějí, občas hlava nebere. Až se tohle naučí zloději, policie bude totálně v prdeli :)

Rocky IV (1985)

Tady je to hlavně o překonání sám sebe. Scény s posilováním pomocí zmrzlého masa a běhání sněhem... asi bych to vzdal po prvním dni :)

Chceš mě, chci tě (2009)

Klasický nalajnovaný příběh, který ale nad průměrem drží skvělý Gerard Butler. Ze začátku je to docela vtipné, ale ke konci se to už opravdu zvrhne v rutinní romanťárnu.

Cvoci (2005) (seriál)

Něco jako kombinace Little Britain, Monty Pythonů a Show Katherin Tateové. Prostě britský humor. Nemusí to sedět každému, hodnotí po prvním dílu, nebylo to marné.