Matiné (1993)

Zrejme najmenej znamy a najviac zabudnuty Danteov film. Co je rozhodne skoda pretoze prijemnou dobovou atmosferou patri k jeho lepsim filmom. Ide o pribeh dospievania situovany do doby hroziacej atomovej vojny. Nie je to zrovna divacky vdacny namet, no to este neznamena ze nedokaze zaujat. Problem je vsak v nevyraznom scenari ktoremu chyba dramatickejsi dej, na druhej strane ho mozno vnimat ako poctu starym beckovym hororom s monstrami. Inovativne techniky Johna Goodmana na vystrasenie divakov v sale boli velmi zaujimave. Kto by nechcel v hororovej scene dostat pod sedadlom elektricky sok ? :D 65%

Výlet do Paříže (1999)

*SPOILER* Dialogovy uryvok z filmu. Verte mi, ze to nie je zdaleka jedina perla tohoto filmu. Dcera "Ta hodina je N a Z". Otec - "N a Z"? Dcera -"Nudna a zbytocna". Druha dcera - "Stale preberame nejake vojny. To je nuda". Prva dcera - "Keby sme my vladli svetu, nie su ziadne vojny. To je iste". Druha dcera - "Boli by same party pri bazene a vsetci by boli stastni".... :D 1* za to ze som sa neskutocne rehotal....na tych tupych dialogoch a scenach pravdaze

Noc v muzeu 2 (2009)

O nieco slabsie nez jednotka, ale nie o moc. Darth Vader, anjeli lasky, vesmirna opica a bozska Silvestriho hudba pravom vybojovali tretiu hviezdu.

Výlet do Říma (2002) odpad!

Ten scenar snad splasili 11 rocne dievcatka, to sa skratka nedalo brat vazne. Na stupnici tuposti od 1 do 10 ma Vylet do Rima jednoznacne desinu.

Rychlý Stripes (2005)

Narozdiel od ostatnych mne tie muchy neprisli vtipne ale trapne. Keby sa film zbavil vsetkych infantilnych humornych vsuviek s hovoriacimi zvieratami bol by z neho vcelku slusny rodinny film. 50% ale malo to na viac.

Packalové 2 (1984)

Az na toho gumoveho E.T.ho vcelku pohoda. Kde inde najdete boxera v sukni ktory lieta po ringu? :D Nenarocna 80tkovska taborova oddychova zabava, samozrejme s absentujucim scenarom. 55%

Život nebo něco takového (2002)

Stephena Hereka mam vcelku rad. Sice obcas sliapne vedla no tento film patri k jeho lepsim kuskom. Prijemna romanticka drama s blondavou Angelinou ktora divaka bavi pocas celej stopaze. Nechapem preco je ten film tak podhodnoteny. Jasne cele je to jedno velke klise no osobne mi to vobec neprekaza. Tie spomalene poeticke zabery skratka zeriem. 75%

Velké dítě Dickie Roberts (2003)

Skvely namet ktory vsak zostal trestuhodne nevyuzity. Aspon ze zaver to cele trochu zachranil. 55%