Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Star Trekovsky ulet do slova a do pismena. To, co predvadzal Spock sa neda slovami vyjadrit :D (celenka, uspanie mladika s radiom v autobuse, plavanie s velrybou v aquaparku). Pravdepodobne najvtipnejsi a najzabavnejsi diel serie no najlepsi urcite nie je.

Vraždící loutka (2008)

Ono je to tak strasne debilne az je to vtipne. Cesky dabing rulez :DD 1* za peknu hudbu a songy.

Star Trek II: Khanův hněv (1982)

Minusy: vizual nie je ani zdaleka tak vysperkovany ako v jednotke, chybaju Goldsmithove fanfary, cele to zavana beckovostou. Plusy: film ma lepsi pribeh, akcnejsi spad a uniformy posatky uz neposobia takym prihriatym dojmom. Hornerova hudba je napriek chybajucemu Star Trekovskemu motivu taktiez vyborna. Rozhodne zabavnejsi film nez privelmi filozoficka jednotka. 75%

Star Trek: Film (1979)

Vizualne uchvatne, zial pribehovo prazdne. Napriek tomu ma film zvlastnu, podmanivu atmosferu. Hudba Jerryho Goldsmitha taktiez zasluhuje pochvalu. 65%

Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film) odpad!

Zlata trojka s "Hajzelhovnom" na tej som sa aspon pobavil ale toto sa skratka nedalo pozerat.

Pozdrav z cesty do pekla (1991)

Da sa na toto komedialne ladene hororove becko hnevat? Odpoved je jednoznacna. Nie neda :D. Dozvuky 80. rokov su patrne v kazdej druhej scene, atmosfera posobi silne nostalgickym dojmom a napriek nizkemu rozpoctu je to poctiva zabava aku dnesne filmy kategorie B skratka sprostredkovat nedokazu. 75%

Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004)

Nechapem co tu robia tie odpady. Uvedomujem si ze je to hlupucka romanticka umelina pre nastrocne baby ale mna to vcelku bavilo. Obsadenie, hudba, vyprava, kostymy su nadpriemerne, dialogy ujdu, vyrazne trapne su len zhruba 2 sceny a na Anne Hathaway sa skratka dobre pozera. Vynimocne mi neprekazal ani cesky dabing. Kludne ma ukamenujte ale mne to take hrozne neprislo. 55%

Storm Warning (2007)

Fajnovy australsky zanrovy narez. Posledna tretina rulez- MacGyverovske vychytavky, brutalne tempo a solidne gore. 75%

Proroctví (1979)

Solidne hororove becko (na imdb znacne podhodnotene) ktore navyse nebudi dojem nizkorozpoctovosti (slusna vyprava, kamera, obsadenie, hudba). Atmosfera a lakacky funguju, scenar a dialogy v ramci zanru na slusnej urovni. Iba to zmutovane monstrum sa akosi nevydarilo. Pripomina Carpiho Vec krizenu s medvedom. Napriek tomu spokojnost. 65%

Papoušek Paulie (1998)

Prijemny rodinny film vyrozpravany priam "gumpovskym" stylom . A pritom zpociatku to moc slavne nevyzeralo. Nizky rozpocet filmu prekvapivo velmi neskodi a hudba osvedceneho rodinneho skladatela Johna Debneyho taktiez potesi. Pre exotickych operencov mam slabost takze v ramci zanru slusny nadpriemer. Boli casy, boli ked sa rodinne filmy tocit vedeli. Nie ako dnes. 65%