Toulavá kamera (2003) (pořad)

Je to zajímavé, ale pro mě až zase tak ne. Toulání se po ČR je lepší na živo. Takhle mě to až tak nezaujalo. Objektiv je lepší.

Kufr (1992) (pořad)

Kufr jsem hltat mockrát. Výborná směska jednotlivých kol a úkolů. Hádání slov, pantomima,... Tento pořad jsem míval rád. Pája Zedníček byl frajer. Stolní hra "Kufr" je u nás doma ta nejohranější.

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Objektiv je skvělý. Cestování po světě žeru. Když to nejde reálně tak alespoň v reportážích tohoto cestopisného pořadu. Bájo.

Etiketa (2004) (seriál)

Pořad, který radí, jak se chovat ve společnosti, není určitě natočen jen tak od věci a je dobré se na něj občas podívat. Ne, že bych to snad vyhledával, ale když už to běží v TV, tak je jedině k užitku se zamyslet, co nám ten kravaťák radí.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Když nejdřív vidíte nový TMMP a potom teprve ten starý, tak z toho nejste až tak nadšeni. Bylo to sice napínavé a drsné (možná až moc), ale nový masakr se mi líbí víc. 65%

Klub hrůzy (2004)

Úlet, na který se dalo poměrně dobře koukat. Takový film "prd rána do prázdna". Dá se to. 50%

Goyovy přízraky (2006)

S pěti hvězdičkami docela šetřím, ale tady nemůžu jinak. Mně se ten film prostě líbil z mnoha různých úhlů pohledu. Je sice pravda, že název moc nekoresponduje s dějem, spíš vůbec ne. Čekal jsem něco jiného, ale dočkal jsem se dobré podívané. Film ocení ti, kdo se vyznají v historii. Tak jako já si pak můžete užít napínavý příběh na pozadí skutečných historických událostí, jako např. inkvizice ve Španělsku, vláda Bourbonů, Napoleonův vpád i následná revoluce... Super. A samotný příběh je taky více než dobrý a zajímavý. Mučení kněze, aby se nesmyslně doznal, že je opice, bylo skvělé. Natalie Portman je nejen krásná, ale i vynikající herečka a ostatní herci předvádí také skvělé výkony. Forman stále dokazuje, že je třída a že od "Přeletu" a dalších hitů mu to stále pálí. 90%

Zlo mezi námi (2003)

Velmi napínavý příběh o šikaně mladších studentů a jejich touze postavit se bezpráví. Je to vykresleno velice poutavě. Některé scény jsou naprosto dechberoucí a celkově je film velmi silným počinem. Rozhodně to stojí za to. 90%

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Bombastický seriálek. Naprosto skvělá zábava.

Dům voskových figurín (2005)

Chvílema záživné, chvílema nudné. Horor nehoror. Konec byl teda ulítlý, ale celkově se to dalo. 50%