jarmik

student FF MU

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 15.8.2019  23:48

Dvě a půl hodiny jsem byl v Hollywoodu a užil jsem si každou scénu a dialog. Je to jiný Tarantino, to už napsali mnozí, ale konec je jeho klasická úžasná jízda.

• 5.8.2019  22:46
    Stážista (2015)

Normálně bych dal za 4, ale Robert toho nejmilejšího a nejschopnějšího staříka na světě zahrál tak hezky… Výkony v mnoha dalších rolích rovněž potěšily. Chci dvojku. :)

• 24.6.2019  21:54

Myslím, že 54 % si to fakt nezaslouží. Pohodová oddychovka s dá se říct oblíbenou dvojkou. Zasmál jsem se, vypnul, to mi dnes stačilo a víc jsem nechtěl.

• 7.6.2019  13:28

Naprosto všechno perfektní od první do poslední vteřiny. Seděli jsme na konci s otevřenou pusou a sotva dýchali.

• 5.6.2019  21:27

Normálně bych dal čtyřku, ale ti dva byli fakt skvělí. Jedná z nejlepších akčních komedií poslední doby, srovnal bych s Posledním skautem.

• 20.5.2019  22:36

Nebylo to tak strašné, jak vypadá v kontextu celého díla hodnocení jeho poslední tečky.

• 20.5.2019  07:44

Hlavní lidský hrdina je nudný, vše ostatní bylo celkem fajn. Je to strašná pikachovina, ale dávám 4* za to, jak nás rozesmáli nejen chytře Pikachu, ale především absolutně primitivně Psyduck.

• 15.5.2019  11:16

Prozatím dokonalé převyprávění jedné z největších lží historie.

• 14.5.2019  06:43

Normálně bych dal 4*, ale když vidím ty odpady… Chápal jsem fňukání, když celý díl nebylo nic vidět, chápal jsem fňukání, když se několik hlavních postav chovalo příšerně nelogicky, ale teď? Není jednoduché završit několik osudů v jedné epizodě, což se stát muselo. Nějaké nedostatky by se jistě našly, ale ta jedna hlavní věc byla velká, opravdu velká, protože mně smysl dávala. Lehký SPOILER: Dávala, protože hněv a moc u jedné postavy zvítězily.

• 29.4.2019  22:33

Všechno dobrý, závěr super, ale ta bitva byla tak příšerně na palici, že srovnávat ji s Návratem krále... prostě ani nejde.

• 27.4.2019  22:15
    Bajkeři (2017)

Krásné 2 hvězdy. Po běžeckém závodě a s mrakem lahváčů bych stejně nic komplikovanějšího nezvládl.

• 26.4.2019  08:01

Těžko se mi to popisuje, těžko… Za ty roky jsem si k této sérii vypracoval opravdu silný vztah a tohle mě nemohlo naprosto emočně nepoložit. :) Běžte všichni, kdo máte tu partu rádi, a radujte se.

• 22.4.2019  15:19

Pěkná předehra prvního vrcholu poslední série.

• 16.4.2019  11:03

Nevím, vy jste jako čekali, že se to všechno v 1. epizodě série rozhodne a potom budeme 5 epizod sbírat či pozorovat (probouzející se) mrtvoly? Já jsem spokojený. Víc jsem nečekal a nenudil jsem se.

• 31.3.2019  22:39
    Aquaman (2018)

Kouzelný svět Atlantidy, ani chvilka nudy, v kině to musela být teprve pecka. Škoda, že předchozí věci od DC byly o dost slabší. Jason Momoa prostě není dobrý herec, ale je to dobrej týpek a postava Aquamana mu byla přizpůsobena (já vlastně nevím, protože inteligenci komiksového neznám :) ). Vše ostatní bylo perfektní.

• 30.3.2019  22:36

Povedený „rodinný“ kousek ve stísněné atmosféře. Koukal jsem sám o půlnoci při jedné svíčce a přísahám, že jsem slyšel rolničku, i když ji neslyšely hlavní postavy.

• 24.3.2019  21:44

Drsné tak akorát, krásné strašně moc.

• 18.3.2019  21:58
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Podle mě zatím nejlepší seriál této party. Divadlo je to nejlepší místo, kde mohli něco nového vymyslet.

• 30.12.2018  01:35

Bavil jsem se s dinosaury a Prattem, ale jinak zhola nic nového oproti předchozím 4 filmům.

• 15.12.2018  01:08

Fakt dobré, Tome. Podle mě nejlepší MI. I když všechny od příchodu Pegga jsou skvělé. Což zdaleka není (jen) jím. Prostě jsou to lepší filmy.

• 3.12.2018  00:12

Mnohem víc mě dostal španělský Sirotčinec z roku 2007 než tento. Burtona jsem nikdy nijak zvlášť nemiloval (ty jeho skoro horory nebo skoro pohádky, hlavně aby byli všichni pořád divní), až tedy na Edwarda, ten je boží, ale ten měl s tímto nesrovnatelný příběh, atmosféru i soundtrack. Přesto mě to místy bavilo, místy i dost, hlavně tajemná dvojčata. Ale když vás nejvíc baví totálně vedlejší postava, je něco spatně. Každopádně celkově to bylo dobrý!

• 3.12.2018  00:07
    Outlaw King (2018)

Statečné srdce to není, ale je to po všech stránkách velmi povedené. Snad jen ten Hornerův soundtrack a trošku velkolepější pojetí tomu chybí. Působí to jako evropská koprodukce, přitom Netflix má prostředků dost. Mohla to být větší pecka.

• 4.11.2018  19:17

Konečně jsem se k tomu dostal. Velmi dobré akční scény, vše ostatní solidní, moc se těším, až uvidím Fallout.

• 31.10.2018  23:00

Strašnej nářez.

• 23.10.2018  08:56
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Oproti např. takovým Teletubbies to není lobotomie zdarma. Má to spád, občas dokonce i vtip a děti to učí lidským vlastnostem. Ne, že židle je židle a 30 minut na ni budeme koukat a smát se. Mnoho postav, děj. Dokázal bych se klidně podívat i na dva díly v řadě a jako dospělý přežít.

• 15.10.2018  13:23
    Looper (2012)

Nedostal jsem se k tomu od roku 2012, kdy mi Loopera doporučil kamarád v Bristolu. Jsem rád, že už jo. Velmi solidní "časovka" se skvělým obsazením.

• 6.8.2018  23:01

Nebylo to Na Hromnice o den více, ale bylo to solidní.

• 10.7.2018  23:16
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Strašná úchylárna, ale další animovaný seriál, který jsem si hned zamiloval.

• 14.5.2018  14:08

Hodně zajímavé, ale z potenciálu se dalo vytěžit víc.

• 13.5.2018  10:58
    Podraz (1973)

Tak jsem ten skvost konečně viděl. Netřeba se asi nějak rozepisovat, scénář i výkony jsou dokonalé. Ale co je sranda, člověk si říká, kolik z těch věcí už někde viděl, a pak mu dojde, že ti všichni kopírovali Podraz. :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16