Mission: Impossible (1996)

Akční klasika. Jen ten Vašut by tam nemusel být, ani na vteřinu...

Interview s upírem (1994)

Velice silný film, přesný opak Buffy, přemožitelky upírů. Kvalita místo špatné akce...

Rain Man (1988)

Dustin a Tom v nezapomenutelném filmu, který mě uhranul už jako malého. "8 rybích prstů, vždy dostáváme 8 rybích prstů. 8 rybích prstů."

Top Gun (1986)

Prostě jeden z nejoblíbenějších filmů až do cca 18 let a i teď ho mám moc rád. Stejně tak mám kupodivu rád i písně Kennyho Logginse ;-)

Poslední samuraj (2003)

Jeden z mých oblíbených bojových historických filmů. Geniální hudba Hanse Zimmera (jako vždy), velmi dobré výkony! Mám moc rád samuraje a tento film je ukázal nádherně :)

Dva výtečníci (1977)

Jen málo filmů jsem viděl tolikrát... V tomto ohledu by poldové patřili do mé top 10 a nestydím se za to :)

Podivné dědictví (1972)

Skvělá komedie, která se od jiných komedií s Hillem liší tím, že v ní není vtipný jen on (a Spencer), ale také ostatní postavy. Skvělý je také vývoj jeho postavy, což je opět něco nového. Hudba také krásná.

Identita (2003)

Konečně zase jednou trochu originální thriller/horor ;-)

Crash (2004)

Tohle byla prostě paráda, neuvěřitelně geniálně poskládané puzzle složitých vztahů. 5*

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Romantické komedie mám rád. Koukám se jen na ty papírově dobré a zde se rozhoduji většinou mezi 3* a 4*. Zde se přikláním ke 4*, protože Will je král ;-)