Přátelé (1994) (seriál)

Celkem hloupoučký seriálek celkem o ničem, ale moc dobře se na to kouká. V té záplavě sitcomů jednoznačně vyčnívající solitér

Pokémon (1997) (seriál)

Dodnes nepochopený (mnou) seriál. Jak může něco tak blbého zbláznit celý svět? Jak říká sežant Murtaugh: "na to jsem už vážně trochu starej"

Nováci (1995) (seriál) odpad!

To se snad ani seriózně hodnotit nedá. Velmi nepovedený pokus o domácí sitkom. Stupidní příběhy, stupidní dialogy a záplava neherců.

Milénium (1996) (seriál)

Tak trochu jiná Akta X. Pokud se epizoda věnuje vyšetřování samostatného případu, je to fajn, ale pokud se začíná seriál věnovat spleti intrik všech proti všem, přičemž vždy je za tím skupina Millenium, která stojí zároveň na správné i na špatné straně barikády...jde to do hajzlu

Lexx (1997) (seriál)

Velmi nadějně se rozbíhající hardcore sci fi seriál, který ale brzy začíná docházet na úbytě. Nápady tvůrcům začly docházet nebezpečně brzy, přesto první řada stojí za zhlédnutí

Já, Claudius (1976) (seriál)

Jen televizně a skromně pojatý seriál, poměrně věrně se držící knižní předlohy. Zamotaný spoustou jmen hrdinů, doporučuji jen vážným zájemcům, kteří budou mít chuť se do této spleti zamotat. Ale kniha je mnohem spletitější. Všem fandům starověkého Říma.l

Flintstoneovi (1960) (seriál)

Klasika cartoonu. Barney a Fred jsou borci, Fred je snad přímým předkem Homera Simpsona.

Dobrá Voda (1982) (seriál) odpad!

Nechutné dialogy, krajně nepříjemní hrdinové, nikdo sympatický, připitomělé téma. Prostě odpad.

Vetřelci (1986)

Můj favorit série. Hrdinní američtí vesmírní mariňáci jdou do boje. Ale zpracování je skvělé a Cameron odvedl svůj standart. Napětí graduje a závěr má šílené tempo. Oblíbený hrdina - Vasquezová

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Vzkříšení Ripley se podařilo, vzkříšení Alien serie již tak moc ne. Chvílemi je to laciné (role "zvědavého invalidy") chvílemi až k smíchu - především závěr s vetřelčím dítětem. Ten závěr je opravdu velmi slabý. Camerone vrať se.