Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Pro všechny příznivce obrazu Ameriky 20-tých let 20.století, prohibice, korupce, násilí, mafiánských praktik, hazardních her, Steva Buscemiho a mnoho dalšího co se vám vybaví ve spojení s touto tématikou. Další seriál z produkce HBO se sympatickým obsazením a kvalitním rozpočtem.

Nepřítel státu (1998)

Na svou dobu velmi dobrý thriller s myšlenkou, který dal pojmu hi-tech i jasný obsah. V tomto "sub-žánru" je právem na čelním místě.

Umučení Krista (2004)

Velice těžko hodnotitelný film spadající patrně do škatulky 1) ano, líbí se mi nebo 2) ne, je to naprostá špína a zaslouží si být zatracen. Zde je navíc celá situace zásadně ovlivněna jednak přesvědčením respektivě vírou diváka v daný druh náboženství a dále jeho vztahem k Ježíši jako historické postavě. Velká míra explicitního utrpení je dalším liminujím faktorem oblíbenosti.

Patriot (2000)

Vše co je spojeno s americkým patriotismem, pro mě, jakožto středoevropana žijícího na počátku 21.století, jde mílovým obloukem mimo.

10 000 př. n. l. (2008)

Mhuhehehuehehe. Ne příliš originální komentář, ale nevim co jiného bych měl v tomto případě napsat. Nikdy více už bych to vidět zřejmě nechtěl. Jeden z nejhorších režisérových filmů.

Godzilla (1998)

Co dodat. Klasický Emmerich. U jeho filmů nesmí diváka překvapovat prazvláštní logika věcí, jako například proč si Godzilla zrozená v tichomoří zvolí na dlouhé míle vzdálený New York za své hnízdiště, hodlajíc zde vychovat nové pokolení těchto podivných ještěrů. No prostě klasika Emmerich.

Růžový panter 2 (2009)

Musim se opakovat. Podobně jako první díl je toto nesmyslný, nefunkční a tím pádem i zbytečný remake. Možná o stupeň zábavnější než jeho předchůdce, ale z hovna zkrátka není možno bič uplésti.

Růžový panter (2006)

Naprosto nesmyslný, nefunkční a tím pádem i zcela zbytečný remake.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Na jednu stranu těžkotonážně prostý a dojemný příběh nasazený na sci-ci kostru Isaaca Asimova. Na druhou jako rodinný mainstream proč ne.