Rammstein: Paris (2016) (koncert)

Hudebne mi to moc nerika, ale jinak takhle ma vypadat hudebni show. Stoprocentni profesionalita.

Operace kolibřík (2018)

Hodne slusny. Toho malyho Zidaka sice dvakrat nemusim, ale tady zahral dobre. Ovsem naprosto vynikajici byl (perfektne namaskovany) Alexander Skarsgård. Skoda toho nerealnyho melodramatickyho zaveru, ale jinak na pohodu. A Salme by porad jeste slusel z mrdky knir!

Zlatý podraz (2018) odpad!

Neco strasnyho! Kuba Bazant by mel zustat u komentovani. Sice je jako komentator tragickej, ale jako scenarista jeste o tridu horsi. Cela herecka omladina podala tristni vykon, Hartl uz delsi dobu mluvi jako kdyby byl po mrtvici (za co byl proboha nominovanej na Lva ve vedlejsi roli?) a vrchol zmaru prichazi se zaverecnymi titulky. Ne, ze bych byl nejaky velky fanda ceske statni hymny, ale tohle je u me na kriminal!

Bez jištění na El Capitan (2018)

Kdyz vam nejakej asocial, jehoz jedinym smyslem zivota je lezt na skaly, v mikine NORTH FACE a tukajici do Probooku, zacne blejt, jak zije v dodavce a jeste nedavno zil s rozpoctem 88 centu na den, tak skutecne nezustane ani jedno oko suche. Naprosta ztrata casu.

Roger Federer versus Pete Sampras aneb Střídání stráží ve Wimbledonu (2007) (TV film)

Dodnes se nemuzu rozhodnout, kdo z techto dvou geniu byl (je) lepsim tenistou. Vysledkove Roger, ale kdyz se podivam na youtube na stary videa, kdy byl Pistol Pete ve sve nejlepsi forme, a zejmena na jeho zapasy s Agassim, to byl tenis z jine planety. Neustale na siti, na kazdym povrchu zasadne utocne, smece s vyskokem - tohle uz se dneska nevidi a je to skoda. Kazdopadne vybornej dokument.

Úhoři mají nabito (2019)

Nejaky kecy tam byly dobry, provereni herci odvedli svuj standard. Nicmene Michalek musi v necem jet, protoze to, co posledni dobou vyrabi, nema nic spolecneho s jeho predchozi tvorbou. Jedna hvezda navic za prdelku te slecny, co nad ni Hadek delal kliky. Proc ji radsi nepichal, to vi snad jenom on ...

Černobyl (2019) (seriál)

Zkusil jsem chvili pockat, nez tak hysterie opadne. Bohuzel neopadla. Dokonce i syn meho tureckeho kolegy (absolutni retard, jehoz sfera zajmu je omezena na nejnovejsi iphone a hip hop) se objednal na exkurzi do Cernobylu. Celkove mam pocit, ze tech absurdnich 97% je z drtive vetsiny zasluha prave tech lidi, co jmeno Cernobyl slyseli poprve v souvislosti s timto serialem. Pro nas, co mame o teto katastrofe uz nejaky ten patek nacteno a nakoukano, to zase takova pecka nebyla. Remeslne samozrejme vyborne, o tom zadna. Ale zase nic, co by nejak zasadne vybocovalo ze standardne vysoke kvality produkce HBO. Druhy nejlepsi serial vsech dob? Tak urcite :-)

Exeter (2015) odpad!

Vsechno spatne. Kdyz pominu to, ze je dneska bohuzel trendy kombinovat horor s komedii, tak nejvetsi problem mam s tou partou NEUVERITELNYCH americkych retardu. Myslel jsem, ze uz jsem za ta leta trochu imunni, ale tohle uz bylo fakt pres caru. Vsechny zenske predstavitelky bych nechal opichat bandou nadrzenych negru. A jejich muzske protejsky vlastne taky ...

Zraněná srdce (2019)

Strasne rad bych hodnotil vys. Herecky vyborne, po formalni strance v poradku, ale tak zoufale predvidatelna romance ... skoda.

Hotel Mumbai (2018)

Australani snad neumi natocit spatnej film. Az mrazive autenticke, bez americkeho patosu - bravo!