Generace X (2005)

Je to děsivě pravdivé, dokonale zachycující dnešní realitu a co víc dodat...? Že mě to nudilo...

Bumfights: Cause for Concern (2002) odpad!

Napsala bych nejpokleslejší druh zábavy, kdybych tento výtvor za zábavu považovala... Mé vnímání je asi na úplně jiné úrovni, protože něčemu podobnému opravdu nerozumím a 10 minut na proklikání 50ti mi bohatě stačilo.

Prokletý ostrov (2010)

Po dlouhé dlouhé dlouhé době konečně film, který mě položil na lopatky - doslova a do písmene. Martin mi tímto filmem dokázal, že má patřit mezi mé oblíbené režiséry, Leonardo opět potvrdil, že do TOPky mých nej herců náleží oprávněně.

Jumanji (1995)

Přesně si pamatuju to nadšení, když jsem Jumanji viděla poprvé... Ještě dnes se mi líbí, ale často se mi stává, že se přistihnu, jak přemýšlím o tom, co se tady dalo udělat jinak - a lépe. Super námět, který se dal daleko lépe zpracovat a využít. Čtvrtá * za skvělého Robina :-)

Michael Jackson: Number Ones (2003) (video kompilace)

Neznám lepší taneční choreografie a neznám lepší videoklipy (v popmusic) než ty od MJ. Tohle ale není dvd nejlepších MJ klipů, ale kompilace singlů, které obsadily první příčku v hitparádách. K poslechu super, k podívání toho má MJ na svém kontě mnohem víc zajímavějšího (Remember the time, Scream, Jam, In the closet)... Všechno všecičko bych s ohledem na záměr tohoto počinu tvůrcům odpustila, ale to, že Smooth Criminal a hlavně skvělý klip k Bad (který vznikl pod taktovkou Martina Scorseseho) není na dvd ve full verzi, to teda ne... Thriller, Black or white i You rock my world podobný osud naštěstí nepotkal, ty si můžeme vychutnat v nezkrácené podobě, předchozí 2 jmenované nám nezbývá než dohledat na YouTube.

Karcoolka (2005)

Moc moc moc... :o) Celý příběh jsem strávila s myšlenkou v podvědomí, že u tohohle se někdo pekelně bavil :D A toho si opravdu cením.

Utopenec na útěku (1998) odpad!

Tomuto typu humoru nerozumím a ani rozumět nechci...

Bratz (2007)

Viděli jsme to s kolegou cestou zpátky ze služební cesty (ne z vlastní vůle), občas jsme se na sebe nechápavě podívali, usmáli stylem "ach to mládí" či "ach ta Amerika".... a společnými silami vydrželi až do konce. Když to srovnám s tou hrůzou, kterou jsem měla možnost vidět před 2 dny (Blood countess), alespoň tu jednu hvězdičku dát musím :))