wanry02

Tomáš

3 body

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 1.2.2017  09:27

Jelikož jsem velký fanda série Star Wars tak jsem měl pro tento film velká očekávání a rozhodně mě nezklamal. Asi nejvíce mě zaujalo to že se příběh filmu odehrává mezi třetím a čtvtím dílem série Star Wars a také skvělí herecký výkon všech herců. 85%

• 31.1.2017  20:41
    Armageddon (1998)

Na to že to to je skoro 20 let starý film, tak mě velmi překvapili efekty a celkové natočení. Jinak si myslím že se jedná o velmi povedený snímek, takže rozhodně doporučuji.80%

• 31.1.2017  09:20

Musím přiznat, že jsem k tomuto filmu neměl zrovna moc velká očekávání, ale velmi příjemně mě překvapil. Film má zcela originální obsah a i když Toma Cruise zrovna nemám v oblibě ve filmu se mi ohromně líbil. Takže u tohoto filmu nejde dát nic jiného než 5 hvězd. 90%

• 31.1.2017  08:23

Nevím jak tento film pořádně popsat. Podle mého názoru je to jeden z nejlepších filmů co kdy byl natočen. Kdybychom se zaměřili hlavně na obsahovou část, tak poznáme jaký byl Nelson Mandela(Morgan Freeman) výjmečný člověk a že dokázal sjednotit takto rozbouřenou zemi a odpustit všem kteří mu kdy ublížili. A vůbec nesouhlasím s názory, že film byl nudný a neupoutavý, za mě nádherný filmový zážitek. 100%

• 30.1.2017  20:50

Tomuto filmu se nedá říct nic jiného než fantazie. Jak Tim Robbins tak hlavně Morgan Freeman předvedli excelentní herecký výkon. Absolutně po právu je tento film na ČSFD ze všech nejlepší. Kdo ho ještě neviděl tak se rozhodně koukněte, protože je to nádherný zážitek. 100%

• 30.1.2017  20:39

Musím říct že mě tento film opravdu velice překvapil, jak po stránce obsahové tak hlavně po stránce kvality, protože efekty ve filmu jsou skutečně bravurní. Myslím že si zaslouží dobré ohodnocení. 80%

• 30.1.2017  15:41

Film byl skvěle zpracován ve všech ohledech, po celé dvě hodiny jsem se nenudil takže za mě pět hvězd. 90%

1 2 3 4 5 6 následující >>