• Krátkometrážní

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Jeden z nejkrásnějších dílů. S totálně jinou výpravou. O špetku s jinými Bradavicemi. Jiná barevnost, jiné kostýmy, masky. Super.

Emoji ve filmu (2017)

Je to fajn. Kupodivu mě to bavilo. Je to takové jednodušší ale líbilo se.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Po zhlédnutí všech dílů mi na dvojce přišlo škoda, je vlastně stejná jako díl první. Zatímco každý další díl představoval něco jiného. Každopádně to na kvalitu nemá vliv.

Vřískot 4 (2011)

Pokračování, které staví na tom, co bylo v minulých dílech. Spíš nostalgický film. Zbytečné.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

První jsem se na to rád díval kvůli tomu céresu, kterej jim tam Pohlreich dává. Potom kvůli tomu, co všechno za lidi se rozhodne dělat restauraci. Pak kvůli Pohlreichovým hláškám. Časem i kvůli kvalitnímu filmařskému zpracování. A teď kvůli tomu všemu.

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad) odpad!

Když skončil na Nově, tak jsem si naivně myslel, že se chce Nova trochu zkultivovat a projít nějakou zásadní změnou směrem k lepšímu. To sice ne, ale místo toho si ho vzala Prima :D Každá televize, jako každý král, potřebuje vlastního šaška. Mě by zajímalo, jestli je takový i ve skutečnosti. Od dob, kdy házel namazaným chlebem o zem a obědy vařil ze sloních předkožek už uplynul sice nějaký čas, ale řečičky má pořád stejný.

Homolka a tobolka (1972)

Ze tří dílů jediný barevný a daleko mířený na příběh, než na věčné hádky Homolkových. Od prvního dílu výrazná úleva, která mi je příjemnější.

Hogo fogo Homolka (1970)

Za mě daleko lepší než první díl. Tady už je ten příběh přeci jenom jasnější a Homolkovi vyrazí ven a nejsou jenom zabedněný doma. Bavilo mě to.