Megažralok versus crocosaurus (2010)

Jedna scéna ve zkratce: A: Haló, to je jaderná elekrárna? B: Ano. A: Proveďte obloukový výboj. B: Jasně. Sice jsem to trošku zkrátil, ale dementnost scénáře je v tom víceméně obsažena, což se dalo i čekat. Co jsem nečekal, že se dočkám tak málo WTF scén. Takže z tohoto pohledu zklamání.

Perverzáci (2011)

Třeba taková první povídka mě celkem zaujala, ale ten její konec jí celkem pokazil.

Lovci dinosaurů (2005)

Paradoxně mě to svým způsobem zaujalo, i když z různých fyzikálních aspektů blbost. A tricích apod. rovnou pomlčím

Žralokonádo (2013) (TV film)

je tam tornádo, rozbouřené moře, vše vysvětlené v podstatě globálním oteplováním, a nejdřív se to moře rozlejvá do LA, všude samej žralok, kterej umí skákat strašně vysoko do výšky a jeho jedinou starostí je něco sežrat, a ke konci tam jsou i tornáda, která nabrala v oceánu kupu žraloků, a vždycky, když to tornádu zničej, tak ti žraloci z toho začnou padat, a to tam pak vidíte krásné WTF scény jako v trajleru. A to hlavně tuto: SPOILER: Holka vypadne z vrtulníku a sežere jí žralok. Ten pak po nějaké době padá na zem. A bývalá hvězda Beverly Hills, jak si mohla vidět v tom videu, mu skočí do držky i s motorovkou. Rozřeže ho zevnitř a vyleze z něj. Čirou náhodou to byl z těch tisíců žraloků ten, co zežral tu holku, co padala z vrtulníku. Chlápek jí vyndá, je v celku, ani on s tou motorovkou ji neškráb. Mít tak štěstí v životě, jak ta holka. Dají jí umělé dýchání a žije. Jupíííííí :D KONEC SPOILERU. Nádhernej WTF okamžik, ani oko nezůstalo suché :D Kdyby to těch WTF okamžiků mělo víc, tak v hodnocení přidám, ale hlavně v druhé polovině mě ta pitomost spíš štvala - a tím nemyslím, že jsou žraloci v tornádu.

Muž z oceli (2013)

Docela efektní, ke konci celkem neosobní. Zod tu padnul celkem lacino. A že by v dnešní době na konci nikdo neodhalil, s kým že mají tu čest, to se mi taky nechce věřit. Zbytek komentáře škrtám, na druhé shlédnutí se mi to líbilo více a hodnocení jsem zvýšil na 4.

Raubíř Ralf (2012)

Očekával jsem od toho víc. Je tam kupa drobných vtipných nápadů. Víc jsem se ale začal bavit až v průběhu času, kdy už to o těhle drobných nápadech tolik nebylo a ke slovu se dostala i malá závodnice. Tam se mi výsledný dojem z celého Ralfa zlepšil. Ale nějaká filmová událost se nekoná. Když jsem viděl poprvé Příšerky nebo Úžasňákovi, chrochtal jsem si blahem z výsledku mnohem víc. Samotný nápad ale hodně dobrý.

Jedna mezi oči (2012)

Není to špatný, aby si o tom člověk musel číst kdo ví jak špatné recenze. Na druhou stranu to není ani nic výjimečného. Jeden rádoby drsný zabiják a béčková zápletka.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Takový lepší průměr. Sem tam nějaká hláška, kupa uříznutých končetin a tak. Not bad. V ČJ ale Jeníček a Mařenka moc drsně nezní, když se představují jako obávaní lovci. Nevím, jestli to takhle ujetě zní i v originále.