Kick-Ass 2 (2013)

Bohužel oproti prvnímu dílu tohle je slabota. Furt ale koukatelná. Bohužel pro ní ji ale můžu porovnávat s něčím mnohem lepšejším. První díl, ačkoli by ujetý, všechno tam bezvadně fungovalo, že tomu byl člověk schopný i uvěřit. Ději druhého dílu už bohužel ne. V prvním díle vše mělo větší drive, scény a hlášky byly vtipnější a vše skvěle doplňovala hudba. To zde neplatí. Nejzajímavější bojové scény už nemám spojenou s Mindy, ale ruskou borkyní. Ukázalo se i, že jsem pedofil, protože malá Mindy dokázala být víc sexy, než patnáctiletá Mindy. Ještě v průběhu filmu bych uvažoval nad 4 hvězdami, ale závěr se vůbec nepovedl. Odehrála se tam jen ničím nezajímavá hromadná bitka, která byla přemrštěná, nerealistická a nic kloudného se v ní neodehrálo. Ještě před tím chvíli Mindy někomu nakopala na autě, ale počínala si tam tak nešikovně, že ve skutečnosti by jí už dávno někdo zastřelil.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Ten scénář a námět je prostě debilní. S tímhle se člověk neumí ztotožnit, i kdyby chtěl sebe víc, protože celá tahle myšlenka nefunguje a člověk si může pokládat milion otázek, co kde co zpochybní. Když se ale nad to člověk povznese, tak dostane víceméně to, co očekává, a na to se dívat dá. Vtipů bohužel moc není, efekty taky zaspaly pár let, takže když by člověk místo toho dal přednost jinému filmu, tak se taky moc nestane.

Klikař Charlie (2007)

Celkem příjemná komedie, celkem příjemný počet ňader, co tu člověk uvidí. V ničem objevné, ale to od toho člověk ani nečekal. Od té doby, co se spolu hrdinové vyspí, trošku divný, čekal jsem něco jiného. Skončí to ale tradičně. Scénku, co si nechali do závěrečných titulků, si mohly odpustit, ta výsledný dojem jen kazí.

Pán času (2005) (seriál)

Viděl jsem díly nejspíš z první série, ty byly celkem fajn. Trochu nadsázky, trochu humoru, nic ale mega ohromného. Pak se změnil doktor a spolu s ním jsem změnil i seriály, kterými chci "ztrácet" čas

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Tenhle film měl u mě namále. Není to moc dobrá komedie. Je tu ale pár okamžiků, které dokázaly rozesmát výrazně, a tak sem nakonec místo 2 hvězd dal 3. Bohužel ale vtipných okamžiků tu celkově moc není.

Hop (2011)

Problémem tohoto filmu je hlavně námět. Když si někdo usmyslí, že natočí film o tom, že existují velikonoční zajíčci a ovlivňují reálný svět, tak je jistý, že spousta lidí bude film za debilní považovat už kvůli tomuto. Už za tohle tedy mírný mínus. No a když už si existenci takového světa připustíme, tak se můžeme bavit o tom, jak moc tu klapaly různé fórky a podobné, a z tohoto pohledu je to spíš průměr. Zábavných scén tu moc není. Proč by hlavní hrdina neměl mít chuť hlavního zajíčka hned přizabít (kvůli potížím, co mu vytváří), tu taky není ztvárněno věrohodně.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Průměrná záležitost. Děj není moc zajímavý, ani nevím, pro koho by měl být vlastně určený, pro děti asi moc ne. A pro dospělé bych tam uvítal něco navíc. Takhle je to spíš takové zív. Nejvíc originální je v tom s trochou nadsázky to, že s tímhle filmem Tima Burtona nemá nic společného Johnny Depp :)

Opravdový příběh hollywoodské hvězdičky (2008) (TV film)

Takový ten film, co bych si pustil v neděli v televizi a byl bych spokojen. Né kvůli efektům, né kvůli skvělému scénáři, ale prostě to tak nějak jednoduše příjemné a neurazí to. Taková průměrná věc, co je alefajn. Zápletka je omletá, její potenciál úplně nevyužitý, snažili se tu o humor, ale moc ho tu není, což je na tom nejvíc trestuhodný, protože využívali i takových těch přímých řečí v mysli, co hrdinka pronáší, a nic moc z toho nevytěžili. Závěr je správně romantický, až se mi z toho začalo krapet zalévat oko.

Insidious 2 (2013)

Wan jako režisér umí, i v tomto filmu umí celkem vypěstovat napětí a některými scénami vyděsit víc než málo, ale příběh je takový divný. Na tu jeho logiku jsem jaksi oproti prvnímu dílu už nepřistoupil. V tomto díle to jakoby připouští (blbě řečeno) cestování v čase, a té zlé postavy se taky zbavili nějak moc jednoduše.

Sexy party 3: Prvák (2009)

Jeden z takových těch klasických filmů, co se snaží bavit tím, že někdo někomu flusne do jídla, že chlápkovy nevědomki líže pes kulky apod. V rámci tohoto žánru to celkem jde.