Zjizvená tvář (1983)

Dlouho jsem tenhle film přehlížel, protože mafiánské filmy moc nežeru, ale tohle je naprostá bomba. Hned od první minuty mě to uchvátilo, ikdyž tam téměř není žádná akce, ani na minutku jsem se nenudil. O filmu jsem se dozvěděl z výborné knihy Gomora od Roberta Saviana( je to už i zfilmované) a proto jsem ho chtěl vidět. Al Pacino to výborně zahrál. Dlouhá stopáž utekla jak voda a nakonec jsem si přál, ať to trvá ještě aspoň hodinu. Neskutečně vynikající filmový zážitek, mnohem lepší než tak vychvalovaný Kmotr.

Vražedný souboj (2007) (seriál)

Přes tak vysoké hodnocení musím dát pohé dvě*. Nějak mě to nechytlo už od prvního dílu, ploché postavy, bez akce a napětí, celkem nuda. Do konce jsem se díval jen kvůli vysokému hodnocení, co z toho vyleze. Poslední dva díly trocha akce, ale jako celek nic moc. Velmi špatně vybrané postavy, hlavně ta černoška jako velitelka SWAT mě doslova pila krev.

7 vteřin (2005) odpad!

Toto je přesně ten céčkový brak, na který se nedá dívat ani z nudy v tv. Wesley Snipes totálně upadl, dopadne jak Segal. Zmatené, nelogické scény a hlášky, spousta nesmyslů, auto v honičce normálně druhé auto doslova přeskočí apod. Velice stupidní film.

Amélie z Montmartru (2001)

Ikdyž tenhle žánr romantických komedií není pro mne, film je laskavý, příjemný, chvílemi naivní a nudný a na Audrey Tatou se hezky kouká. Kouzelný snímek.

Fantastická čtyřka (2005) odpad!

Díval jsem se na tuto zhovadilost jen kvůli Jessice, která je zde velmi krásná, ale takovou blbost jsem ještě neviděl.

Řetěz (1981)

Na tehdejší dobu dost dobrá krimi, když dávali samý brak. Dnes už se na to dívám jinak, ale stále se mi to líbí. Nejlepší scéna s domovníkem-cítí unikající plyn,tak zazvoní. A na Keslerovou se dobře kouká.

Úsvit mrtvých (1978)

Zombie horory nemám vůbec rád, není čeho se bát, jako horor mě to strach nenahání a vždy se hrozně nudím jak pomalu lezou.

Hlava-22 (1970)

Nenadchl mě film ani kniha.

Medvídek (2007) odpad!

Jako komedie naprostej odpad. Do konce jsem už nevydržel. Velmi nezáživný nudný film. Ještěže na český filmy už nechodím do kina, ani na Nově se na to nedá dívat.

Kameňák 3 (2005)

Na první shlédnutí jsem hodnotil také odpad,ale čím víc se opakovaně v tv na to dívám,tím víc se mi to líbí. Opravuji hodnocení a přidávám dvě*. Mrazík je taky pěkná blbost a stal se kultovním zažitým filmem, Kameňák potřebuje čas.Pár výborných scén a vtipů tam je, celkový film nic moc,ale je to přece "Kameňák".