Fantom opery (2004)

Operu vůbec nemám rád a když jsem dřív než film slyšel cd tak jsem říkal nic moc. Ale hlavní píseň jsem znal už asi před 20 lety a tak jsem to tak dlouho poslouchal, až se mi to zalíbilo celé. Pak přišel film. Podle hodnocení jsem měl strach, že to bude hrozná blbost. Nedalo mně to a šel jsem na to do kina. Hned od prvních záběrů mě to naprosto uchvátilo,výprava, kostýmy, hudba a hlavně dokonalý zvuk. Nemoh jsem se dočkat, až to vyjde na dvd. Jsem rád , že to vyšlo v dts. Nejlepší muzikál všech dob, už se těším na Mamma Mia.

King Kong (2005)

King Konga jsem měl vždycky rád a ikdyž nemám rád fantasy, tenhle příběh se mi vždy líbil. Jen mi nějak nesedí Jacksonův podpis. Místy nudné, trapné, přesto úchvatné. Kdo má rád skvělou efektní podívanou pro pobavení s vypnutým mozkem, doporučuji, pro ostatní nuda. Jackson točil a točil, ale moc u toho nepřemýšlel. Možná by to chtělo jednu * ubrat.

Casino Royale (2006)

Z nového Bonda jsem měl vždycky strach. Sotva jsem si zvykl na Brosnana, kterého jsem si velmi oblíbil, už tu byl nějaký Craig. Ohlasy velmi špatné, taky jsem měl z toho hrůzu, říkal jsem si ten herec se na Bonda vůbec nehodí, nakonec je to jeden z nejlepších Bondů, myslím , že předčil i Conneryho. Už se nemůžu dočkat na další díl. Brosnana jsem měl hodně rád, ale po Craigovi hodně klesl. Ikdyž v tomhle díle není moc akčních scén, spíše se díváte na partičky pokru, tak ani trochu nenudí.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) odpad!

Tak u třetího dílu jsem se vážně naštval. Vola ze mne nikdo dělat nebude. Raději se podívám na sovětský film o ničem.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Mnohými zatracovaná trojka je pro mě dalším skvělým pokračováním s nádhernou terminátorkou. Akční nářez roku!

Terminátor (1984)

Nejlepší akční film mého mládí, nejlepší Arnoldova role.

Sunshine (2007)

Jelikož jsem neviděl dlouhou dobu pořádné sci-fi, žánr, který mám hrozně rád, šel jsem si to vychutnat na velký plátno. Celý film jsem se nudil a závěr mě totálně dorazil. Žádná velká podívaná se nekoná, místo efektů se hodně mluví. Takový film se dal natočit před 20 lety, dnes jsem čekal mnohem víc.

Vetřelci (1986)

Akčnější než jednička, ale těžko říct, který díl je lepší. Celá série je výborná, ale první dva díly jsou nejlepší. Dodnes nepřekonaný film. Škoda, že dlouho slibovaná 5 a 6 se asi točit už nebude. Spolu s Válkou světů můj nejlepší film, nikdy neomrzí.