Banshee (2013) (seriál)

Další vynikající drsnější seriál, který mě chytil a nepustil už od prvního dílu. Na tv tvorbu nadprůměr. Asijský transvetista je velice cool. Zpočátku, než jsem si na hlavního hrdinu zvykl, mě vadilo, jak nosí ruce od těla, ale pak mě zaujal děj a takové detaily už přehlížím.

Protiúder (2010) (seriál)

Vynikající seriál z různých konfliktních míst Země šitý bohužel horkou jehlou, ale přesto nesmírně baví, jen nehledat chyby. Na tv tvorbu svižně natočeno, spousta akce a nečekaných zvratů s notnou dávkou odlehčujícího humoru.Bohužel schází napětí. 1.série 80%, 2.série 100%, 3.série 100%, 4.série 100%, 5.série 100% Rozhodně lepší než trapný akčňák s Arnoldem Komando, který v době VHS byl naprostá bomba i přes spoustu klišé a filmařských chyb.

Tajemství (2006) odpad!

Vy tomu věříte? Já ne. Zase dokument o víře. Bylo by sice hezké, aby to tak fungovalo, ale uvažujte racionálně. Opět mě připadá, že někdo vydělavá na hlouposti lidí, tím myslím např. knihu, kameny vděčnosti za 10 dolarů :-)) apod. Tento dokument mě připadá jako největší nesmysl co kdy kdo vymyslel. Je to spíše o tom, aby lidé pozitivním myšlením byli šťastnější, dokument oblbovák.

Cirque du Soleil: Vzdálené světy 3D (2012) (divadelní záznam)

Neuvěřitelné akrobatické kousky, až se tají dech ve 3D s výborným dts zvukem. Úchvatná podíváná, kterou musím vidět na živo a to už jsem na cirkusová vystoupení dávno zanevřel. První Cirque du Soleil se kterým jsem se seznámil, ale jak píše Flipper prý nejslabší, takže se můžu těšit na další.

Pí a jeho život (2012)

Vizuálně ve 3D moc pěkné, ale dost jsem se nudil. Vytrpět počáteční půl hodinu kecama o Bohu než se film trochu rozjede mě stálo hodně nervů a chtěl jsem to vzdát, ale od potopení lodi se už na to dívat dá. Hodně se mě líbil masožravý ostrov se Surikatami, závěr opět nuda.

Adios Django (1966)

Spaghetti western s ještě mladým Frankem Nerem jak ho neznám. Na to jak je film starý jsem se ani trochu nenudil, ale je tam dost nelogičností a sem tam úsměvné přestřelky.

Vysvobození (1972)

Možná je to už stářím filmu a k dnešnímu datu jsem viděl nespočet lepších filmů na podobné téma, možná je to velikonocema a alkoholem, ale kromě výborné kamery a krásné přírody mě tam chybělo víc napětí.

Let (2012)

Remake filmu Pilot, který jsem viděl kdysi dávno a tudíž nemohu přesně porovnat. Film není špatný, je mistrně natočený, ale podruhé vidět nemusím. Dosti ukecané drama o pilotovi alkoholikovi.

The Pilot (1980)

V době vzniku jsem film viděl v kině a jen matně si vzpomínám o čem to bylo a že se mi to snad i líbilo . Let s Denzelem Washingotnem jsem zatím neviděl, není to remake tohoto filmu?

Hon (2012)

Jak se bránit proti lži a lidské stupiditě? Nebo komu věřit, kde je pravda? Výborný psychologický film o tom, jak z normálního slušného člověka okolí udělá bez jakýchkoliv důkazů naprostého psychopata a tuto nálepku už mu nikdo neodpáře.