Zahulíme, uvidíme (2004)

Ano, jsem teenager! Naprosto luxusní jízda (na gepardovi) se speciální ingrediencí. Jsem rád, že jsem to viděl až teď, alespoň docením cameo Neil Patricka Harrise. A Kumar je prostě geniální postava.

Pomáda (1978)

Dóóóst přehnaný, ale předpokládám, že to k tomuhle typu muzikálu patří. Zlidovělá klasika, tak co se dá dělat.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

To byla jízda. Něco tak šílenýho a zároveň vtipnýho tu zase chvíli nebylo. Takováhle nenáročná kravina je něco akorát pro mě. Plus je tam nějakej ten politickej subplot a dokonce Schneider tu vypadá na slušnýho herce. Navíc je to film, který se nebojí ukázat stereotypy. Moc dobrý.

Tropická bouře (2008)

Stiller s pandí hlavou. Napůl komedie, napůl něco děsivě jiného. Takovýhle exploze se v komedii hned tak neviděj. Abstinující Black nezklamal. Občas sice takový nerozhodný, ale jinak fajn.

Něco na té Mary je (1998)

Ah, no jo, typická komedie se Stillerem. Sice nic moc novýho pod sluncem, romanťárna, ale za nějakýho toho čokla sem tam si to ty moje hvězdičky vysloužilo.

Kanibal! Muzikál (1993)

Ačkoli to byla vážně sranda a to pořádně střelená, na to, že to byl muzikál, tam bylo dost ticha a docela málo písniček. Stáří na tom nepřidalo a ta kvalita byla teda horší. Ale jinak pecka - sněhulák, zombie, indiáni... takže jo, nakonec dost dobrý.

Kačer Howard (1986)

Bylo to zábavný, bylo to střelený, byla to jízda. Takovýhle extrémy miluju. Nejde o poselství, nejde o krutou filmařinu, je to čistá, ryzí a nefalšovaná zábava. No jo, opět přehánim, ale já dávám za pět.

Pokémon: První film (1998)

Jo, koukám, že v době, kdy jsem to viděl mi bylo 12. Heh. V tom se asi odráží moje hodnocení. Náhodou si pamatuju toho überzlýho mewtwo, kterej se zas tolik nelišil od spousty klasických padouchů. Jo já na Pokémonech ujíždel, co jste tehdá dělali vy :D

Final Fantasy: Esence života (2001)

Vizuálně sice super, ale jinak mě to moc neoslovilo. Dneska si už pořádně nepamatuju zápletku. Navíc to možná chce znát FFek víc. Já neznám ani jedno...

A teď něco úplně jiného (1971)

Skeče super, nicméně srážím hvědu za to, že je to jenom výběr toho nejlepšího z létajícího cirkusu. U spousty se prostě přetočením redukovala kvalita. No...