Divočáci (2007)

Role zoufalých motorkářům těmhle kdysi mladým a hvězdám sedí. Příběh podle mého celkem neotřelý, i když to stojí na něčem naprosto opakovaném. Ačkoli jsem se doopravdy nesmál jako blázen, stále jsem se bavil, tak co.

Tele Tele (2000) (pořad)

Má to svoje klady i zápory. Dnes už bych to asi nesledoval, přesto dávám průměr za to, že tomu tak kdysi bylo.

Mr. GS (2008) (pořad)

Že nova potřebuje pořady podobné těm populárním konkurenčním, to se ví. Že se při tom nesnaží být nijak originální, jasné. Jedinou hvězdičkou odměním ony moderátory, protože i přes jejich slaboučký talk show humor si pro ně v srdci stále schovávám místečko.

Víkend (2005) (pořad)

Ale ano, občas se člověk něco dozví, ale nova dokáže otrávit i takovýhle pořad. Nevím, asi na ní začínám být alergický.

Addamsova rodina (1991)

Perfektní napůl černá, napůl prostě šílená komedie. Film mého mládí (doslova, dávali ho, když jsem byl maličký). Ačkoli jsem si z příběhu moc nepamatoval, když jsem ho viděl tuhle na nově, zase jsem se do toho vrátil.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Geniální snímek - pro mě jako stvořený. Ukazuje nekonečnou hrůznost války, ať už jde o zoufalé bojové scény, hloupý rozkaz přinášející nejrůznější morální rizika nebo i dva Čechy, prosící o milost, aby byli v následující vteřině zastřeleni a Američani se nad jejich smrtí zasmáli. Neuvěřitelná autenticita (snad až na plastové obaly) je naprosto odzbrojující. Naprosto perfektní film!

Škola superhrdinů (2005)

Prostě nenáročný film těžící z barevnosti a přímočarosti. Na nic si nehraje. Mě se to líbilo, i když to nebylo kdovíjak světoborné.

Sám doma a bohatý (1994)

Tak tohle už není o ničem jiném, než o vydělávání. To tehdá ještě nevěděli, jak to alespoň učesat. Škoda.

Sám doma (1990)

Na vánoce neurazí. Culkin je divně vypadající děcko. No, ale je to překvapivě zábavné.