Mach a Šebestová (1976) (seriál)

Ne! To ne! Mach a Šebestová jsou ti nejlepší třeťáci, co jsem kdy znal (hned vedle South Park postav, ale ty vyrostly). Čokl Jonatán, soudružka učitelka, Kropáček, Horáček, Pažout. LEGENDA! A Nárožný - naprosto předčil očekávání a jeho vyprávění je až příliš kruté. Tenhle večerníček teda jo!

Minuta z přírody (2006) (seriál)

Jéje, nazývejte mě kazisvětem a čímkoli jiným, ale poučné kecy o české přírodě, které ani nejsou dostatečně informativní, aby byly podány jinak, než ve formě jednominutového... čehosi. Chaloupka nemusím, takže si to opravdu odpustím.

Láska In Memoriam (2007) (TV film)

Moc si z filmu nepamatuji, jen jeho neuvěřitelnou trapnost. Přišlo mi to tehdy dost děsivé, přesto si pamatuji, kterak jsem to se sebezapřením dokoukal. Ten pocit si pamatuji. No a jak si tak pročítám obsah, vzpomínám si na víc. Některé scény mi skutečně přišly tak hrozné, až byly dobré... hmm... tak za jedna.

On je žena! (2005) (seriál)

Ano, je to blbina, přesto si myslím, že dost krutě ohodnocená. Já myslím, že autoři do toho s tím vědomím šli a jen za Krause si to tu trojku zaslouží. Hmm.

Game Page (1998) (pořad)

Alespoň máme pořad o hrách, přesto mi na něm trochu vadí vtipné scénky (i když mají svůj vlastní styl) a krátký čas na díl. Dalo by se přitlačit na pilu, pak bych dal pět. Ale jak říkám, jsem rád, že ten pořad tu je.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Hloupý nápad na show. Ještě hloupější, kdo se do ní přihlásí. Ale bylo pár zajímavých dílů, které křičely zoufalstvím a zoufalostí. Když se famílie nepohodnou, nebo jsou příliš rozdílné, dá se na to koukat.

Ber nebo neber (2007) (pořad)

Tak asi takto. Nápad je to dobrý. Dokonce hodně dobrý. Je promyšlený a soutěž má pořádnou páteř, na které může stavět. Není vědomostní, a tak přiláká spoustu potencionálních soutěžících. Nicméně, sledování pořadu je už veliká zoufalost. Ve vědomostní soutěži se člověk alespoň něco nového dozví. Zde pouze zíra na to, jak soutěžící peníze získává, nebo ztrácí, podle toho, jaké kufry otevře. Soutěžil bych též, dívat se na to nemusím.

Nic než pravda (2008) (pořad)

Ano, patřím k typům, kteří nepohrdnou mrzkou zábavou založenou na cizí blbosti. Přesto tento pořad v čase ztratí šťávu. Ano, původně bylo zábavné sledovat zkrachovalé existence, které se snaží na svém smutném životním příběhu vydělat. Pak se ale začne soutěž opakovat. Navíc, když člověk ví, že se ta soutěž vyhrát nedá, začne hledat hlubší smysl ve sledování pořadu a pak už mu zbývá jen krůček od toho, aby přepnul.

Etiketa (2004) (seriál)

Vedle toho všeho, co dnes dávají v televizi (nebudu se horlivě hlásit k hanlivým slovům, ale mám s nimi mé sympatie), je příjemné mít tam i něco, co trochu člověka vychová. Krátká délka dílu je nenáročná a člověk se tu a tam rád něco přiučí.

Občan Havel (2007)

Biografický časosběrný dokument pro každého správného, demokratického patriota. Pro mě velice důležitá záležitost, jelikož tento prezident ovlivnil velkou měrou celý můj život a já o něm nikdy nic moc nevěděl, protože jsem fracek nedávno narozen. Filmově velmi zachycující, vzhledem k neúnosné délce osmiletého materiálu zhuštěného do 119 minut. Díky, Koutecký.