Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

V porovnání s prvním a hlavně druhým dílem nudná trapárna, kterou ani skvělý Bill Nighy nezachrání.

Noc v muzeu 2 (2009)

Skoro totéž co jsem napsal u jedničky, zase to dost zachraňují Wilson a Coogan + nové postavy generála Custera v podání Billa Hadera a Amelie Earhartová v podání Amy Adams. Připadá mi to vtipnější než jednička, na druhou stranu je ve dvojce větší dějový vakuum než v jedničce a Stiller je dost nudnej( což ale v jiných filmech neplatí).

Noc v muzeu (2006)

Totální trotlovina, kterou zachraňují výborní figurkovští říman Steve Coogan a kovboj Owen Wilson, jinak nic moc.

Znovu 17 (2009)

Pro me asi jedinný koukatelný film s Efronem, i když teda hodně to zachranuje geekovský kámoš v podání Thomase Lennona( za jeho postavu přidávam jednu *, protože jeho Neda nehorázně žeru, takový pako se jen tak nevidí) :-D

Hospoda (1996) (seriál)

Záleží díl od dílu. Některé jsou velice dobré a některé jsou strašné.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Předem sorry za případné spoilery :-D Totální peace of shit. Tohle že je prequel k pro me kultovním X-menů. Prý to má napojení na trilogii, to mi teda řekněte jaké když to většinu z věcí z trilogie (hlavně X-2) vesele ignoruje nebo převrací. A co Wolverine tenhle sralbotka je ten charismatickej drsňák z předešlých dílů (nenechte se vysmát). + Totální zmršené charaktery Deadpoola( za to co tvůrci udělali s Wadem ke konci by si zasloužili nakopat do dolních partií) a Gambita (protože z charismatického parchanta a zloděje udělat tohohle troubu, alespoň že se Taylor Kitsch na Gambita hodí). Jediné co to pro me zachraňuje je výborný charismatický záporák/klaďas Victor v podání Lieva Schreibera( tohle je to chlupaté monstrum z jedničky a wolverinova amnézie je alespoň vysvětlena i když megatrapně /adamantiová kulka na adamantiovou lebku, scénárista asi něco hulil :-D/, ale co Victor, proč si v jedničce Logana nepomatuje, aha já vím proč scénarista asi neviděl předchozí trilogii, jinak si to vysvětlit neumím) a docela ucházející bitka na konci. P.S. je to to samé kdyby až natočí Hobita, tak by Hobit dějově totálně ignoroval Pána Prstenů. Doufám, že to tak nedopadne, ale Wolverine potvrdil že možné to je. P.S. 2: ta scéna na farmě je megatrapná, bože tohle není Superman( a to mám Clarka rád), ale Wolverine. P.S. 3: doufám že se dvojka zlepší, protože japonské wolvieho dobrodružství chci vidět , ale ne takhle P.S. 4 : abych nezapomněl tak větší ostudu rozjeté komixové sérii už udělal jen Batman a Robin

Princezna Mononoke (1997)

Po Návratu Krále moje nejoblíbenější fantasy a nejoblíbenější anime vůbec. A to se nezmění, protože tento film je pro mne kultem už od dětství. Má to narozdíl od většiny evropských a amerických animáků komplexnější děj, propracované charaktery postav(nikdo není úplně dobrý ani úplně zlý a každý mám svůj důvod proč jedná tak jak jedná, i když největšími protipóly jsou Ashitaka a Jigo). Navíc narozdíl od ostatních filmů Miyazakiho tento už opravdu není pro děti(asi nejdospělejší pojetí co sem zatim u tohoto režiséra viděl). 9,5/10 P.S.Mononoke s Naušikou byly rozhodně jedny z inspiračních zdrojů pro Cameronova Avatara. P.S.2: Po pátém zhlédnutí začínám uvažovat, že tento film si nezaslouží 5 hvězdiček, ale označení BOŽÍ